SPECIÁL COVID-19: AKTUALIZOVANÉ PODROBNÉ STATISTIKY Z ČESKÉ REPUBLIKY A SVĚTA →
Úrazové oddělení v Martine | FOTO: Jana Kubisová (Aktuality.sk)

Při útoku na slovenské škole zemřeli dva lidé

Hodnocení čtenářů0 Hlasování
0

Při útoku na základní škole v severoslovenském městě Vrútky dnes zemřeli dva lidé. Útočník nejprve zabil jednoho dospělého, pak ho usmrtili policisté, informovala slovenská policie. Podle serveru Aktuality.sk útočník, kterým byl 22letý zaměstnanec školy, zranil pět osob včetně dětí.

Policie uvedla, že neznámý muž napadl zaměstnance školy. Server tvnoviny.sk tvrdí, že přitom usmrtil zástupce ředitelky. „Vůči dospělému útočníkovi použili policisté donucovací prostředky – zbraň, poté útočník zahynul,“ uvedla policie.

Podpořte
PressPort Magazín a naše autory
děkujeme

Podle slovenských médií útočil muž pocházející z nedalekého Martina nožem. Mrtvým je zřejmě zástupce ředitelky. Ta také utrpěla zranění stejně jako dva učitelé a dvě děti. Podle serveru Aktuality.sk mají i děti bodná zranění. Zdravotníci je převezli do nemocnice v Martině.

Televize TA3 uvedla, že zraněni byli i dva policisté. Ti podle reportéra stanice útočníka zabili asi 300 metrů od školy, když se z místa činu snažil utéct.

Situace už je podle policie pod kontrolou. Na místo směřuje posttraumatický tým a také policejní prezident Milan Lučanský.

Při útoku na slovenské škole zemřeli dva lidé
Hodnocení čtenářů0 Hlasování
0

O nás

PressPort Magazín (ppmagazín.com; pressportmagazín.cz) je nezávislá zpravodajsko-publicistická platforma. Spuštěna byla dne 11. listopadu 2018. Vydává Pribil Production.

Další příspěvky
Freddie Mercury: rádio BBC zveřejnilo doposud neznámou píseň frontmana skupiny Queen