Nyní čtete
Asistent obvinil poslance SPD z krádeže, zpronevěry a vydírání. Je to msta, říká Podal
 
 

Sdělovací prostředky dnes obdržely tiskovou zprávu, kterou jim rozeslal někdejší asistent poslance SPD Podala Petr Vrzáň. V té je Zdeněk Podal obviňován ze skutků, které jsou jistě ve slušné společnosti neslučitelné s výkonem poslaneckého mandátu; Vrzáň též informuje, že na zákonodárce podal trestní oznámení.

Tiskovou zprávu zveřejňujeme níže v PDF a doplňujeme o Podalovo vyjádření pro ppmagazín.com. Poslanec Vrzáňova obvinění vnímá jako osobní mstu, jsou prý nepravdivá a hodlá se bránit.

„Ano, tohoto asistenta jsem opravdu vyhodil. A to pro naprostou neschopnost,“ sdělil Podal. „Měl na starosti volby v Královéhradeckém kraji a podívejte se, jak jsme tam dopadli – nejhůř ze všech. Ta kampaň byla příšerná. Z jeho strany jde o mstu. Docela se na to těším, jelikož na Vrzáňovi nyní bude, aby před policií svá slova podložil a doložil konkrétními důkazy. A budu se samozřejmě bránit, takže by si měl připravit peněženku. Problémy začaly ve chvíli, kdy jsem ho začal kvůli neschopnosti krátit na penězích. Například jsem mu volal kvůli práci, ale po tisící opět nemohl pracovat, protože stavěl bazén. Peníze ale chtěl.“

„Očekáváme, že všechno popře,“ uvedl Vrzáň prostřednictvím své kolegyně, vyloučené z SPD.

2TZ-TO-na-poslance-Podala-a-jeho-milenku

Také čtěte

Podal na sebe naposledy upozornil, když navrhl na vyznamenání Jiřího Maška z ANO, ten to ale odmítl. „Zvažme, zda je vhodné, abychom sami sobě navrhovali vyznamenání,“ reagovala poslankyně za Piráty Olga Richterová.

Maška jeho kolega z SPD navrhl ocenit medailí za zásluhy druhého stupně v oblasti bezpečnosti občanů za jeho práci v královéhradecké záchranné službě. Jak Podal, tak Mašek jsou poslanci za Královéhradecký kraj.

Jak se vám líbí článek?
1/Skvělé
0
2/Dobré
1
3/Průměr
0
4/Nic moc
0
5/Katastrofa
0
Prohlédněte si komentáře (0)

Reagujte

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


Nezávislá zpravodajsko-publicistická platforma. Spuštěna byla dne 11. listopadu 2018 a sestává z několika hlavních rubrik: ppinfo, postřehy a dalších a má i své subdomény (tematické přílohy ppděti aj.). Za týden měl web sto tisíc individuálních přístupů. Za měsíc čtvrt miliónu.

 

2019 © ppmagazín.com, Pribil Publishers. Publikování obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno. Design Pribil Publishers. IČO: 06437176

Posunout nahoru