Nyní čtete
Benešová: V Česku je možné objednat si stíhání a obvinění Miliónu chvilek jsou nespravedlivá

Benešová: V Česku je možné objednat si stíhání a obvinění Miliónu chvilek jsou nespravedlivá

  • Je možné, že bylo vyšetřování Andreje Babiše ovlivňováno? Opravdu jde v ČR objednat trestné stíhání? Jaké jsou důvody zastavení stíhání Andreje Babiše? Co je nejslabším článkem justiční soustavy? Jak dochází k nátlakům na probíhající vyšetřování? Jak bude probíhat 30. výročí sametové revoluce?

V Česku je možné objednat si trestní stíhání. Demonstranti nemají pravdu, jejich obvinění jsou nespravedlivá. Chování skupiny Rekonstrukce státu je na hraně vydírání,” říká ministryně spravedlnosti Marie Benešová.

„Nechystám se do žádné nové politické strany. Nabídky jsou pořád, ale myslím, že jsem si toho již užila dost. Pan premiér si potrpí spíše na odbornost, což je pro něj směrodatné,“ říká Marie Benešová v pořadu XTV.cz, což je naše partnerská internetová televize.

Záznam pořadu zde.

Také čtěte

„Zamrzelo mě především, když demonstranti nosili transparenty rudá Marie. Jestli jsem něco nebyla, tak jsem nebyla rudá. Ani naše rodina. To byla taková křivda, to samozřejmě zamrzí. Musíte se s tím smířit, je to nespravedlivé a musíte to spolknout,“ dodává Benešová.

Jak se vám líbí článek?
1) Skvělé
1
2) Dobré
0
3) Průměr
0
4) Nic moc
0
5) Katastrofa
0
Prohlédněte si komentáře (0)

Reagujte

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


PressPort Magazín je nezávislá zpravodajsko-publicistická platforma. Spuštěna byla dne 11. listopadu 2018 a sestává z několika hlavních rubrik: ppinfo, postřehy a dalších a má i své subdomény (tematické přílohy ppděti aj.). Každý den přinášíme čerstvé zprávy z domova i ze světa na doménách ppmagazin.com či pressportmagazin.cz. Obsah je po uplynutí určité doby automaticky mazán a nahrazován aktuálním. 

 

2020 © ppmagazín.com. Publikování obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno.

Design Pribil ProductionIČO: 06437176

Posunout nahoru