ILUSTRACE: archiv PressPort Magazínu

Člověk v tísni si zaslouží respekt. Obdržel na dotacích pouze 1 509 223 647,76 Kč

Pro ŠKODA AUTO a.s. bylo uvolněno 666 373 094,68 korun

Česko
Analytická rubrika Česko PressPort Magazínu se zabývá různorodými tuzemskými tématy.

Velmi oceňuji, jak Člověk v tísni nezapomíná ani na naše občany, přestože se asi nejedná o moc bohatou organizaci.

Pomoc občanům na Moravě, když odeslal 25 miliónů, si zaslouží respekt. Poskytuje pomoc vedle plnění svých povinností zaměstnavatele ke svým zaměstnancům. A vedle svých mezinárodních výdajů.

To když v zahraničí brání lidská práva a nezapomíná ani na aktivní lidi v zemích, kde není svoboda a demokracie, když tito lidé jsou – jak uvádí na svých stránkách – pro své aktivity, názory a postoje tvrdě pronásledováni autoritativními režimy například v Egyptě, Venezuele, Kubě, Rusku, Ázerbájdžánu atd. 

Podle údajů z centrální evidence dotací bylo pro tuto humanitární organizaci pomáhající i našim spoluobčanům v tísni, organizaci, kterou založila v roce 1999 Česká televize a dvě fyzické osoby, uvolněno od jejího vzniku pouze 1 509 223 647,76 Kč.

Je to ani ne 3krát více než bylo uvolněno pro dříve vzniklou společnost ŠKODA AUTO a.s., která dle Výpisu z Registru ekonomických subjektů ČSÚ v ARES zaměstnává přes 10 tisíc zaměstnanců. Pro ŠKODA AUTO a.s. bylo uvolněno 666 373 094,68 korun.

No uznejte, nezaslouží si Člověk v tísni náš respekt?

vaší podpory si vážíme
Zde můžete podpořit
PressPort Magazín
DĚKUJEME
Člověk v tísni si zaslouží respekt. Obdržel na dotacích pouze 1 509 223 647,76 Kč
Hodnocení čtenářů1 Hlas
100
Komentátor

Základní informace

PressPort Magazín (na doméně ppmagazin.com) je nezávislá celostátní publicistická platforma s orientací na tradiční hodnoty, která ctí svobodu slova a zakládá si na slušnosti, konstruktivní debatě a přitažlivé vizuální formě. Spuštěna byla dne 11. listopadu 2018 a všechny práce byly vykonávány bez nároku na honorář. PressPort Magazín si od té doby vybudoval slušnou pozici, kdy naše články přebírají i mainstreamoová tuzemská média. Z pohledu mediálního trhu jde o hotový produkt.