Nyní čtete
Co přijde příště? Výzva zabij babičku, zachráníš planetu?

Co přijde příště? Výzva zabij babičku, zachráníš planetu?

  • Reakce komentátorky Karoliny Stonjekové na informace či zprávy typu Německá televize velebí virus: vymýtí staré, planeta zezelená.

To bylo keců, že ta písnička o babičce – ekologické svini – byla jen taková nepovedená legrácka. No, tak teď tu máme její úspěšné pokračování. Babička už není jen svině, kterou necháme žít, ale někdo, u koho se máme radovat, že ho zabije koronavirus. Prý je v tom naděje na zelenou budoucnost.

What comes next – výzva zabij babičku, zachráníš planetu? Koncentráky, kde budeme babičky osvobozovat prací, aby se vykoupily ze svých údajných ekologických hříchů? Nebo shromáždíme babičky na jednom místě a dáme jim na kabát nějakou pěkně barevnou hvězdu, aby každý viděl, kdo je tady ten nepřítel společnosti? 

Dokud měl Greténismus za cíl jen aktivizaci mladých, bylo to ještě OK. Ale tohle absurdní poštvávání mladých proti starým, jasně ukazuje, jak šeredně se kult malé Švédky zvrtnul. Zvrtnul někam, kde to celé připomíná dost nechutnou část evropské historie. 

Také čtěte

Ale takové už je současné zelenající se Německo, kde vám politická korektnost brání nazývat věci pravými jmény, ale paradoxně vám vůbec nebrání přát někomu smrt jen proto, v jakém roce se narodil.

Jak se vám líbí článek?
1) Skvělé
1
2) Dobré
1
3) Průměr
0
4) nic moc
0
5) Katastrofa
0
Prohlédněte si komentáře (0)

Reagujte

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


Nezávislá zpravodajsko-publicistická platforma. Spuštěna byla dne 11. listopadu 2018 a sestává z několika hlavních rubrik: ppinfo, postřehy a dalších a má i své subdomény (tematické přílohy ppděti aj.). Obsah je po uplynutí určité doby automaticky mazán a nahrazován aktuálním. 

 

2020 © ppmagazín.com. Publikování obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno.

Design Pribil ProductionIČO: 06437176

Posunout nahoru