ČSSD tají nejkrásnější členku strany. S Patricií mohli porazit Babiše! ANO ji chce přetáhnout

Prohlédněte si galerii 1 fotografie

To je k nevíře. Sociální demokraté si zoufají nad propadajícími se preferencemi, a mohli zvítězit ve volbách – v jakýchkoli! Stačilo upoutat veškerou pozornost nikoli na Sobotku, Chovance, Zaorálka, Gajdůškovou, Hamáčka a další mnohaleté straníky, nýbrž na hrdou členku soc. dem. Patricii Podskalskou – bezkonkurenčně nejpřitažlivější sociální demokratku nejen v Čechách, nýbrž i v Evropě. A velice chytrou mladou ženu!

Patricie studuje lékařskou fakultu a sociální demokraté jí doposud dovolili kandidovat pouze ve Zdicích. Sama je straně oddána a umí ji prodat.

„Mnohdy zaznívají kritické hlasy na působení ČSSD ve vládě s ANO,” říká. „Na to mám jasnou odpověď: bez ohledu na celostátní politiku vidím, že ČSSD na komunální úrovni ve Zdicích odvádí velmi dobrou práci. V málokterých městech probíhá tolik rekonstrukcí a modernizací jako u nás.“

Patricie studuje lékařskou fakultu a sociální demokraté jí doposud dovolili kandidovat pouze ve Zdicích.

Podle Podskalské se soc. dem. snaží plnit ve městě co nejvíce přání občanů, řešit jejich připomínky a být přitom co nejefektivnější.

Když nedávno Patricii Podskalskou objevili marketéři hnutí ANO, okamžitě jim byl jasný potenciál této mladé ženy, která by se mohla stát v budoucnu podle informací ppmagazínu.com jednou z hlavních tváří strany vedle ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha.

JISTOTA

ČSSD ale vsadila karty místo Podskalské na Alenu Gajdůškovou.

PŘÍLEŽITOST

Je v soc. dem. nejhezčí a mohla straně vyhrát volby.

Profilový obrázek
ppmagazín.com

ppmagazín.com je zpravodajsko-publicistická platforma. Sestává i z tematických příloh ppděti a ppženy & muži.

2 komentáře
  1. Budou-li v ČSSD vládnout od Prahy až po Horní Dolní ( výjimka potvrzuje pravidlo) současní mocní a budou se držet svých křesel bohatě honorovaných zuby-nmehty, potom tam může být sebelepší a sebekrásnější a sebechytřejší žena, má smůlu. ČSSD je zakonzervována časy Ladislava Zápotockého…….
    PS: na uvedené mailové adrese nejde otevřít celý Váš mail, hlavně “Reagujte”, proto si to přepošlu na svůj internetový mail, kde to jde a odtud odpovídám. Už jsem Vám to jednou psal.

Reagujte

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

■ nezávislýMAGAZÍN

PROJEKTY

PROJEKTY, to jsou dlouhodoběji sledovaná a obsahově rozsáhlejší témata (začasto sestávající z vícero článků), předně však společensky významná, která pravidelně sledujeme a aktualizujeme.

Nejnovější | vše >>