Nyní čtete
ČSSD tají nejkrásnější členku strany. S Patricií mohli porazit Babiše! ANO ji chce přetáhnout
 
 

NAŠE ADRESA:
www.

ČSSD tají nejkrásnější členku strany. S Patricií mohli porazit Babiše! ANO ji chce přetáhnout

Prohlédněte si galerii

To je k nevíře. Sociální demokraté si zoufají nad propadajícími se preferencemi, a mohli zvítězit ve volbách – v jakýchkoli! Stačilo upoutat veškerou pozornost nikoli na Sobotku, Chovance, Zaorálka, Gajdůškovou, Hamáčka a další mnohaleté straníky, nýbrž na hrdou členku soc. dem. Patricii Podskalskou – bezkonkurenčně nejpřitažlivější sociální demokratku nejen v Čechách, nýbrž i v Evropě. A velice chytrou mladou ženu!

Patricie studuje lékařskou fakultu a sociální demokraté jí doposud dovolili kandidovat pouze ve Zdicích. Sama je straně oddána a umí ji prodat.

„Mnohdy zaznívají kritické hlasy na působení ČSSD ve vládě s ANO,” říká. „Na to mám jasnou odpověď: bez ohledu na celostátní politiku vidím, že ČSSD na komunální úrovni ve Zdicích odvádí velmi dobrou práci. V málokterých městech probíhá tolik rekonstrukcí a modernizací jako u nás.“

Patricie studuje lékařskou fakultu a sociální demokraté jí doposud dovolili kandidovat pouze ve Zdicích.

Podle Podskalské se soc. dem. snaží plnit ve městě co nejvíce přání občanů, řešit jejich připomínky a být přitom co nejefektivnější.

Když nedávno Patricii Podskalskou objevili marketéři hnutí ANO, okamžitě jim byl jasný potenciál této mladé ženy, která by se mohla stát v budoucnu podle informací ppmagazínu.com jednou z hlavních tváří strany vedle ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha.

Také čtěte

JISTOTA

ČSSD ale vsadila karty místo Podskalské na Alenu Gajdůškovou.

PŘÍLEŽITOST

Je v soc. dem. nejhezčí a mohla straně vyhrát volby.

Jak se vám líbí článek?
1/Skvělé
2
2/Dobré
0
3/Průměr
0
4/Nic moc
0
5/Katastrofa
0
2 komentáře
  • Budou-li v ČSSD vládnout od Prahy až po Horní Dolní ( výjimka potvrzuje pravidlo) současní mocní a budou se držet svých křesel bohatě honorovaných zuby-nmehty, potom tam může být sebelepší a sebekrásnější a sebechytřejší žena, má smůlu. ČSSD je zakonzervována časy Ladislava Zápotockého…….
    PS: na uvedené mailové adrese nejde otevřít celý Váš mail, hlavně “Reagujte”, proto si to přepošlu na svůj internetový mail, kde to jde a odtud odpovídám. Už jsem Vám to jednou psal.

Reagujte

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


Nezávislá zpravodajsko-publicistická platforma. Spuštěna byla dne 11. listopadu 2018 a sestává z několika hlavních rubrik: ppinfo, postřehy a dalších a má i své subdomény (tematické přílohy ppděti aj.). Za týden měl web sto tisíc individuálních přístupů. Za měsíc čtvrt miliónu.

 

2019 © ppmagazín.com, Pribil Publishers. Publikování obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno. Design Pribil Publishers. IČO: 06437176

Posunout nahoru