Nyní čtete
ČSSD ve vládě? Fiala prská přes roušku zpocenej v ČT. Hrdina je Hamáček, míní Ondřej Hejma

ČSSD ve vládě? Fiala prská přes roušku zpocenej v ČT. Hrdina je Hamáček, míní Ondřej Hejma

  • „Zeman stál na výhru, ale penaltu neproměnil. Projev se nepovedl. Hamáček je národní hrdina. EU je prázdná a falešná konstrukce a ve skutečnosti nemůže nijak pomoct…“ říká Ondřej Hejma

Jak reagují významné osobnosti Česka na aktuální události posledních dní? Horké novinky, štiplavé glosy, zajímaví hosté. To je pořad Podtrženo, sečteno, který shrnuje ty nejdůležitější aktuality. Hostem tohoto dílu byl Ondřej Hejma.

Čína nám jediná pomohla, řekl Zeman. Ocenil dobrovolníky, kritizoval opozici

„Tak já jsem se na to velice těšil, protože tohle byl projev, který po dlouhé době sliboval velkou podívanou, ale bohužel to dopadlo jako vždycky. Zkrátka Miloš Zeman se nepovznesl nad tu příležitost, byl to klasický Zeman: vyřizování účtů, urážky. Ale ta bota na závěr s výkonnými umělci v domovech důchodců, to už bylo i na mne moc,“ míní Ondřej Hejma.

Hamáček, Prymula či Kellner zastínili Babiše. To musí být pro vrchního Jajánka nesnesitelné

„Legitimní titulek, ale na závěr je tam Jajánek – prostě urážka. Úplně zbytečná. Tady vidíte, že Hamáček udělal dobře, že do vlády šel. Protože je dobrý být u věci, když se něco děje. Představte si, že v tom červeném svetru tam klidně mohl stát profesor Fiala a mohl zachraňovat národ. A co dneska dělá? Prská přes roušku zpocenej v České televizi. Hamáček je národní hrdina,“ konstatuje Ondřej Hejma.

EU je v kómatu, zombie. Jejich žvatlání už nebere vážně nikdo. Je to na státech, na nás, nabádá Klaus mladší

Také čtěte

„To je logická úvaha. Vzpomínám, jak to tady všechno začalo před čtrnácti dny – už bylo celkem jasné, že je to vážné –, tak to ticho, které se ozývalo z Bruselu, bylo prostě ohlušující,“ uzavírá Ondřej Hejma.

Další komentáře aktuálních dní naleznete v celém díle Podtrženo, sečteno!

Jak se vám líbí článek?
1) Skvělé
1
2) Dobré
0
3) Průměr
0
4) nic moc
0
5) Katastrofa
1
Prohlédněte si komentáře (0)

Reagujte

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


Nezávislá zpravodajsko-publicistická platforma. Spuštěna byla dne 11. listopadu 2018 a sestává z několika hlavních rubrik: ppinfo, postřehy a dalších a má i své subdomény (tematické přílohy ppděti aj.). Obsah je po uplynutí určité doby automaticky mazán a nahrazován aktuálním. 

 

2020 © ppmagazín.com. Publikování obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno.

Design Pribil ProductionIČO: 06437176

Posunout nahoru