SPECIÁL COVID-19: AKTUALIZOVANÉ PODROBNÉ STATISTIKY Z ČESKÉ REPUBLIKY A SVĚTA →
Příprava těsta. | FOTO: archiv ppmagazínu.com

Stravenková firma zve lidi na tisíce obědů zdarma

Hodnocení čtenářů0 Hlasování
0

Každý šestý oběd nyní zaplatí návštěvníkům restaurací společnost Edenred. Plzeňský Prazdroj pak od pondělí vyhlašuje akci První pivo je na nás. Pokračuje i projekt Zachraň hospodu. Přitáhnou lákavé nabídky lidi do restaurací a hospůdek?

Dva měsíce měli úplně zavřeno. Teď po otevření bojují s náročnými podmínkami, které museli zavést. Bojí se úbytku hostů, propadů tržeb i další budoucnosti. Na majitele restaurací či hospůdek dopadla koronavirové opatření nejtíživěji. Proto vzniká řada projektů, které jim mají pomoci.

Jeden z nejnovějších projektů rozjíždí od pondělí 25. května stravenková společnost Edenred. Těm, kdo budou do restaurací po jejich otevření pravidelně chodit na jídlo, zaplatí Edenred ze svých peněz každý šestý oběd. Chce tímto krokem přivést do gastro podniků co největší počet zákazníků, a pomoci jim tak s jejich rozjezdem po vynucené pauze.

„Program je určen více než 200 tisícům lidí, kteří za obědy platí stravenkovými kartami Ticket Restaurant Card nebo Edenred Card. Nárok vždy na jeden oběd zdarma v hodnotě 131 korun bude mít každý člověk, který se do výzvy aktivně zapojí na adrese dorestaurace.edenred.cz, a to za každých pět zaplacených obědů. Projekt začíná v pondělí 25. května a bude ukončen s posledním červnovým dnem,“ vysvětlil generální ředitel Edenredu Nicolas Eich.

Článek pokračuje

Hodnocení čtenářů0 Hlasování
0

O nás

PressPort Magazín (ppmagazín.com; pressportmagazín.cz) je nezávislá zpravodajsko-publicistická platforma. Spuštěna byla dne 11. listopadu 2018. Vydává Pribil Production.

Další příspěvky
Zeman podepsal výzvu Miliónu chvilek. Alespoň dle webu spolku. Dorazí na demonstraci?