Debata expertek: etické aspekty mužské masturbace

Média
Rubrika Média PressPort Magazínu mapuje dění ve sdělovacích prostředcích.
Naše hodnocení článku
90

Jak by to vypadalo, kdyby se v médiích k mužským záležitostem vyjadřovaly ženy-odbornice? Podívejte se na video, které připravil polský deník Krytyka Polityczna. Obsahuje české titulky.

V článku je uvedeno, že média bez žen jsou naší každodenní realitou. „Pustíme si televizi, zapneme rádio, jdeme na debatu – a tam samí pánové. Nemáme nic proti mužům, ale myslíme si, že by bylo dobře, kdyby se veřejné debaty účastnily i ženy. Koneckonců tvoří polovinu společnosti. Z vlastní zkušenosti víme, jak často se nepřítomnost žen vysvětluje tím, že jednoduše „nemáme expertky“, které se mohou k danému tématu vyjádřit. Nelíbí se nám #Mediabezžen a chceme to změnit. Krytyka Polityczna proto vytváří celopolskou bázi expertek.“

PODPOŘTE
PressPort Magazín
DĚKUJEME
Debata expertek: etické aspekty mužské masturbace
Hodnocení čtenářů4 Hlasy
82
90
NAŠE HODNOCENÍ VIDEA
Ukázat komentáře (0)

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Základní informace

PressPort Magazín (na doméně ppmagazin.com) je nezávislá celostátní publicistická platforma s orientací na tradiční hodnoty, která ctí svobodu slova a zakládá si na slušnosti, konstruktivní debatě a přitažlivé vizuální formě. Spuštěna byla dne 11. listopadu 2018 a všechny práce byly vykonávány bez nároku na honorář. PressPort Magazín si od té doby vybudoval slušnou pozici, kdy naše články přebírají i mainstreamoová tuzemská média. Z pohledu mediálního trhu jde o hotový produkt.