Nyní čtete
Dej nám, drahý Bože, sílu ducha. Babiš přečetl poslancům povzbuzující zprávu

Dej nám, drahý Bože, sílu ducha. Babiš přečetl poslancům povzbuzující zprávu

Dej nám, drahý Bože, sílu ducha. Babiš přečetl poslancům povzbuzující zprávu

Premiér Andrej Babiš (ANO) v úterý ve Sněmovně předstoupil před poslance s velmi netradičním poselstvím. Odcitoval zprávu, kde žádá Boha o sílu ducha a fyzického těla k tomu, aby Česko současnou situaci zvládlo. Poselství věnoval všem občanům.

„Chtěl bych říct vzkaz, který jsem dostal a který mě inspiruje, a chtěl bych ho věnovat všem občanům země,” řekl na závěr své řeči před poslanci ve Sněmovně v úterý premiér Babiš a následně citoval slova, která mu podle jeho slov dorazila v SMS.

„Dej nám, drahý Bože, sílu ducha k nápravě věci obecných. Dej nám, drahý Bože, sílu duše k nápravě věcí obecných. Dej nám, drahý Bože, sílu důvěřovat sobě. Věřím moudrosti svého fyzického těla. Milost a požehnání všemu a všem. Tak jest,” ukončil projev a sklidil potlesk poslanců.

Také čtěte
Serena Williamsová šílí z koronaviru. Cítím velkou úzkost, přiznala

Článek pokračuje

Jak se vám líbí článek?
1) Skvělé
0
2) Dobré
0
3) Průměr
0
4) nic moc
0
5) Katastrofa
0
Prohlédněte si komentáře (0)

Reagujte

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


Nezávislá zpravodajsko-publicistická platforma. Spuštěna byla dne 11. listopadu 2018 a sestává z několika hlavních rubrik: ppinfo, postřehy a dalších a má i své subdomény (tematické přílohy ppděti aj.). Obsah je po uplynutí určité doby automaticky mazán a nahrazován aktuálním. 

 

2020 © ppmagazín.com. Publikování obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno.

Design Pribil ProductionIČO: 06437176

Posunout nahoru