ILUSTRACE: archiv PressPort Magazínu

Demoškám zdar!

Mikuláš Minář z Miliónů chvilek přišel s dobrým byznysmodelem a tihle vikukové si prostě řekli, že to zkusí taky tak a lidi na to skočili

Glosy
Publicistická rubrika Glosy sestává z názorových článků autorů, kteří spolupracují s PressPort Magazínem.

Pořadatel protivládních demonstrací Ladislav Vrabel čelil až do loňska sedmadvaceti exekucím, mnohé ze svých dluhů nesplácel i dvacet let.

Když sám na sebe podal insolvenční návrh, výměnou za ochranu před exekutory soudu slíbil, že přizná veškerý svůj majetek a výdělky použije alespoň k částečnému zaplacení dluhů. Účty manželky, kam nechal zadlužený Vrabel posílat finanční dary příznivců, chce insolvenční správce využít k uhrazení dluhů.

Od začátku říkám, že Vrábelové a spol. udělají z odporu proti vládě frašku. A to se taky celou tu dobu děje. Mikuláš Minář z Miliónů chvilek přišel s dobrým byznysmodelem a tihle vikukové si prostě řekli, že to zkusí taky tak a lidi na to skočili.

Čili ráda bych se veřejně omluvila za své dřívější tvrzení, že jsou demonstrace k ničemu. Očividně byly protivládní demonstrace dobré alespoň k tomu, aby věřitelé dostali po letech zpátky část svých peněz.

Je vlastně hezké, že navzdory inflaci a krizi mají lidé tolik peněz, aby se někomu složili na jeho finanční průsery. Tomu říkám solidarita. A ještě jednou se hluboce omlouvám.

Demoškám zdar!

vaší podpory si vážíme
Zde můžete podpořit
PressPort Magazín
DĚKUJEME
Demoškám zdar!
Hodnocení čtenářů0 Hlasů
0
0
Komentátorka

Základní informace

PressPort Magazín (na doméně ppmagazin.com) je nezávislá celostátní publicistická platforma s orientací na tradiční hodnoty, která ctí svobodu slova a zakládá si na slušnosti, konstruktivní debatě a přitažlivé vizuální formě. Spuštěna byla dne 11. listopadu 2018 a všechny práce byly vykonávány bez nároku na honorář. PressPort Magazín si od té doby vybudoval slušnou pozici, kdy naše články přebírají i mainstreamoová tuzemská média. Z pohledu mediálního trhu jde o hotový produkt.