Dobiášová prý nebude jediná Wollnerova oběť. Bude stejný humbuk jako kolem Jana Cimického? ptá se člen Rady ČT

Marek Wollner | FOTO: ČT
Podcasty
Nemáte čas anebo náladu číst? Poslouchejte. Rubrika Podcasty PressPort Magazínu sestává zejména z diskuzních pořadů našich partnerů, spolupracovníků, ale i redaktorů.

Člen Rady ČT a moderátor Luboš Xaver Veselý komentuje zprávu online magazínu inFakta.cz Pracovní podmínky v redakci Reportérů ČT: Aktivismus, bossing i harašení, která se týká šéfredaktora reportérů ČT Marka Wollnera.

Luboš Veselý se zaměřuje i na výpověď autorky článku Markéty Dobiášové, kdy reportérka, která z pořadu odešla, tvrdí, že se ji Wollner pokoušel sexuálně obtěžovat. „Mnohokrát zkusil. Zamknul kancl, když jsem psala scénář, strčil mou ruku mezi nohy… Chtěl, abych mňoukala, než mi schválí scénář, saháni na prdel normálka, po vyhrané novinářské ceně u baru: Ty, si myslíš, že jsi hvězda?Jsi kýbl hoven!… A tak…,“ uvedla Dobiášová.

Zpráva online magazínu inFakta.cz se setkala na sítích s velkým ohlasem. Sám Wollner se doposud nevyjádřil. Stejně tak mlčí i Česká televize.

vaší podpory si vážíme
Zde můžete podpořit
PressPort Magazín
DĚKUJEME
Dobiášová prý nebude jediná Wollnerova oběť. Bude stejný humbuk jako kolem Jana Cimického? ptá se člen Rady ČT
Hodnocení čtenářů0 Hlasů
0
0
Redakce

Základní informace

PressPort Magazín (na doméně ppmagazin.com) je nezávislá celostátní publicistická platforma s orientací na tradiční hodnoty, která ctí svobodu slova a zakládá si na slušnosti, konstruktivní debatě a přitažlivé vizuální formě. Spuštěna byla dne 11. listopadu 2018 a všechny práce byly vykonávány bez nároku na honorář. PressPort Magazín si od té doby vybudoval slušnou pozici, kdy naše články přebírají i mainstreamoová tuzemská média. Z pohledu mediálního trhu jde o hotový produkt.