Nyní čtete
Exšéfovi Vojenské policie Křížovi vykradli pražský byt
 
 

Ve chvíli, kdy ještě netušil o svém konci ve funkci a trávil lyžařskou dovolenou v Krkonoších, vykradli někdejšímu šéfovi Vojenské policie Pavlu Křížovi byt v pražském Suchdole – 26. prosince. Policie zatím k události mlčí.

Že byl Kříž vykraden, sdělil ppmagazínu.com zdroj, který má k osobě brigádního generála blízko. Policie být konkrétní nechtěla.

Na otázku, byl-li již pachatel dopaden, odvětil mluvčí pražské policie Tomáš Hulan: „Jelikož mi trestní řád přímo zakazuje vyjadřovat se ke konkrétním osobám, nemohu požadované informace poskytnout.“ Upozornil, že i poškozená osoba, v tomto případě Kříž, může být vázána mlčenlivostí.

Také čtěte

⇣ Psali jsme:

Šéf Vojenské policie Kříž končí, Metnar ho dnes odvolal

⇣ Psali jsme:
Jak se vám líbí článek?
1) Skvělé
0
2) Dobré
0
3) Průměrné
0
4) Nic moc
0
5) Katastrofa
0
Prohlédněte si komentáře (0)

Reagujte

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


Nezávislá zpravodajsko-publicistická platforma. Spuštěna byla dne 11. listopadu 2018 a sestává z několika hlavních rubrik: ppinfo, postřehy a dalších a má i své subdomény (tematické přílohy ppděti aj.). Za týden měl web sto tisíc individuálních přístupů. Za měsíc čtvrt miliónu.

 

2019 © ppmagazín.com, Pribil Publishers. Publikování obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno. Design Pribil Publishers. IČO: 06437176

Posunout nahoru