Pentagon potvrdil pravost nových záběrů UFO od námořnictva. Je na nich vidět trojúhelníkový objekt

Sérii záběrů a fotek zobrazujících neidentifikovatelné létající předměty zveřejnil dokumentarista Jeremy Corbell na serveru Mystery Wire

Inkriminované UFO z kokpitu stíhačky | FOTO: Jeremy Corbell
svět
Analytická rubrika Svět PressPort Magazínu. Zabývá se zahraničními tématy.

Další záběry a video (viz odkaz ve fotografii) zobrazující UFO dostaly razítko autenticity od amerického ministerstva obrany. Ke snímkům se původně dostal filmař Jeremy Corbell a zveřejnil je s tím, že pocházejí od armády. To Pentagon posléze potvrdil.

Corbell měl záběry získat od vládní pracovní skupiny pro studium neidentifikovaných vzdušných jevů (UAPTF). Měly být pořízeny v blízkosti amerických válečných plavidel. Video ukazující trojúhelníkový předmět měli optikou nočního vidění námořníci natočit z paluby torpédoborce USS Russell v roce 2019.

Na sociálních sítích se rozběhla vášnivá debata o tom, co na fotkách a videích ve skutečnosti je a zda může jít o důkazy přítomnosti mimozemšťanů na Zemi. Před rokem Pentagon zveřejnil sadu dokumentů a videí zobrazujících UFO. Část z nich opět unikla na veřejnost už dříve, ale tím, že je vláda vyvěsila na vlastní stránky, potvrdila jejich pravost.

vaší podpory si vážíme
Zde můžete podpořit
PressPort Magazín
DĚKUJEME

Pentagon potvrdil pravost nových záběrů UFO od námořnictva. Je na nich vidět trojúhelníkový objekt
Hodnocení čtenářů4 Hlasy
98
98
Redaktorka | překladatelka

Základní informace

PressPort Magazín (na doméně ppmagazin.com) je nezávislá celostátní publicistická platforma s orientací na tradiční hodnoty, která ctí svobodu slova a zakládá si na slušnosti, konstruktivní debatě a přitažlivé vizuální formě. Spuštěna byla dne 11. listopadu 2018 a všechny práce byly vykonávány bez nároku na honorář. PressPort Magazín si od té doby vybudoval slušnou pozici, kdy naše články přebírají i mainstreamoová tuzemská média. Z pohledu mediálního trhu jde o hotový produkt.