SPECIÁL COVID-19: Aktualizované statistiky z domova i ze světa →
Maňásek | ILUSTRACE: Golden Cosmos

Hejma: Valachová prezidentkou? Degradace na úroveň maňásků

Poněvadž vidí tu Čaputovou – mladá usměvavá žena, což je už dneska kvalifikace...

XTV Diskusní pořady
Aktualizace:
Sponzorováno
Podcasty
Nemáte čas nebo náladu číst? Poslouchejte. Rubrika Podcasty PressPort Magazínu sestává zejména z diskuzních pořadů našich partnerů, spolupracovníků, ale i redaktorů.
Naše hodnocení článku
60

Evropanka Blanka počtvrté zvítězila v hitparádě Českého rozhlasu. „Dějou se věci, připadám si jako ve filmu. Jako stařičký rocker, odepsaný, kdy se lidé spikli a udělali mu největší vánoční hit. Mám z toho strašnou radost. To si nedovedete představit,“ říká Ondřej Hejma na úvod svého pravidelného glosování aktuálních zpráv.

Měl by to vzdát a nebýt trapný, hodnotí Trumpa prezident Zeman

„Ach jo, ach jo. Tady musíme pana prezidenta napomenout. Musíme maličko zvednout ukazovák, protože my, co si pamatujeme historii, tak víme, že to byl Miloš Zeman, který jako jeden z mála světových politiků uvítal zvolení Donalda Trumpa. On se dokonce prohlásil za takového českého Trumpa. Pak si zase pamatujeme, že se snažil dostat do Bílého domu, což úplně nevyšlo. A teď najednou to vypadá, že tam zůstala z toho nepřijetí jistá hořkost. Pan prezident ho trošku brzy odepsal, přitom to, co se děje, není vůbec nic mimořádného. V žádném případě není Trump trapný. To je absolutní nesmysl,“ soudí Ondřej Hejma.

„Kandidaturu na prezidentku nevylučuji. V ČSSD jsme si poslední volební prohru ještě nevyříkali,“ říká Kateřina Valachová.

„Když se hraje mariáš, tak je takové pravidlo, když prohrávám, tak si trumfnu. Jako Fiala. Ten pořád křičí, že bude premiér. Tak socani jdou také do háje a paní Valachová si myslí, že bude prezidentka. Poněvadž vidí tu Čaputovou – mladá usměvavá žena, což je už dneska kvalifikace. Evropanka těžká. Tak to by mohla. Ale zase bychom tu funkci neměli degradovat na úroveň maňásků.“ – zdůrazňuje Ondřej Hejma.

PODPOŘTE
PressPort Magazín
DĚKUJEME
Hejma: Valachová prezidentkou? Degradace na úroveň maňásků
Hodnocení čtenářů6 Hlasů
79
60
Naše hodnocení

O nás

PressPort Magazín (ppmagazín.com; pressportmagazín.cz) je nezávislá zpravodajsko-publicistická platforma. Spuštěna byla dne 11. listopadu 2018.

Základní sekce jsou:

  1. PUBLICISTIKA
  2. DOMOV
  3. SVĚT

Tyto sekce a jejich rubriky jsou označeny svoji základní barvou (oranžová a červená) a články z nich je možno najít i v dalších rubrikách, zejména v sekci Přehledně.

Ostatní rubriky jsou zcela samostatné a jsou označeny příslušnou barvou.

Vydává Pribil Production.

Tvorba
webů
Profesionální stránky levně >>