SPECIÁL COVID-19: Aktualizované statistiky z domova i ze světa →

Holec: Čím více novinářů by šlo do karantény, tím lépe pro Česko

Sponzorováno
Hodnocení čtenářů2 Hlasování
94

Komentátor Petr Holec vtipně komentuje zprávu: Už 157 lidí je v karanténě kvůli nákaze na ministerstvu. Mezi nimi i novináři.

„Říká se, že pod svícnem je největší tma. Na ministerstvu zdravotnictví se nakazí novináři, máme nakaženou hlavní hygieničku, máme nakaženého šéfa zdravotnických statistik a údajů. Ale já jsem si i říkal, že Adamu Vojtěchovi coby ministru zdravotnictví karanténa prospěje, už byl trochu unavený,“ konstatuje Petr Holec.

PODPOŘTE
PressPort Magazín
DĚKUJEME

A podotýká: „Čím více novinářů by šlo do karantény, tím lépe pro Česko. Ta panika, kterou poslední dobou šíří, je příšerná. Oni tím sami zabíjejí návrat do normálního ekonomického chodu.“

Podle Holce došlo k bizarní situaci: „Na jaře média honila vládu, že nemáme roušky, teď jsme tři čtyři měsíce poté, a média honí vládu, že chce roušky někde přikazovat. Tak když si novináři odpočinou, bude lépe.“

Holec: Čím více novinářů by šlo do karantény, tím lépe pro Česko
Hodnocení čtenářů2 Hlasování
94

O nás

PressPort Magazín (ppmagazín.com; pressportmagazín.cz) je nezávislá zpravodajsko-publicistická platforma. Spuštěna byla dne 11. listopadu 2018. Vydává Pribil Production.

Další příspěvky
Ricin: Ruská hrozba jako inspektor Clouseau v nejčistší podobě