Ministr zdravotnictví Jan Blatný | ILUSTRACE: archiv PressPort Magazínu

Holec: Jak Miloš Zeman po probuzení komorníkem zachránil Blatného

Jak asi vypadají osamělé, spirituální dny prezidenta Zemana v Lánech?

Podcasty
Nemáte čas anebo náladu číst? Poslouchejte. Rubrika Podcasty PressPort Magazínu sestává zejména z diskuzních pořadů našich partnerů, spolupracovníků, ale i redaktorů.

Aktuální zprávy a žhavé novinky tentokrát komentuje žurnalista Petr Holec, mimo jiné i zprávu s titulkem: Zeman rozjel hru za Sputnik a odchod ministrů. Testuje Babišovu i Hamáčkovu trpělivost.

„Ale já si tak říkám, jak asi vypadají ty osamělé, spirituální dny prezidenta Miloše Zemana v Lánech. Ráno ho přijde vzbudil komorník, pak nastoupí doktoři, podají mu léky, napíchají ho. Pak ho odnesou na snídani a tam si řekne: ‚Co vyvedeme dneska,‘“ konstatuje nejprve Petr Holec. A v rázu dodává: „A pak si řekne: ‚Co kdybychom ukončili pár ministrů.‘“

Načež Holec podotýká, že Miloš Zeman byl vždy o jeden či o dva kroky napřed před ostatními, protože má strategické myšlení.

„To byla vždy jeho strašně silná zbraň,“ zdůrazňuje Holec. „Ale člověk jako Babiš se takhle ponížit nenechá. Takže vlastně tím, co nyní Zeman udělal, tak dosáhne spíš opačného efektu – že toho Blatného zachrání.“

vaší podpory si vážíme
Zde můžete podpořit
PressPort Magazín
DĚKUJEME
Holec: Jak Miloš Zeman po probuzení komorníkem zachránil Blatného
Hodnocení čtenářů1 Hlas
100
100
Diskusní pořady

Základní informace

PressPort Magazín (na doméně ppmagazin.com) je nezávislá celostátní publicistická platforma s orientací na tradiční hodnoty, která ctí svobodu slova a zakládá si na slušnosti, konstruktivní debatě a přitažlivé vizuální formě. Spuštěna byla dne 11. listopadu 2018 a všechny práce byly vykonávány bez nároku na honorář. PressPort Magazín si od té doby vybudoval slušnou pozici, kdy naše články přebírají i mainstreamoová tuzemská média. Z pohledu mediálního trhu jde o hotový produkt.