Ministr zdravotnictví Jan Blatný | ILUSTRACE: archiv PressPort Magazínu

Holec: Jak Miloš Zeman po probuzení komorníkem zachránil Blatného

Jak asi vypadají osamělé, spirituální dny prezidenta Zemana v Lánech?

XTV Diskusní pořady
Aktualizace:
Podcasty
Nemáte čas nebo náladu číst? Poslouchejte. Rubrika Podcasty PressPort Magazínu sestává zejména z diskuzních pořadů našich partnerů, spolupracovníků, ale i redaktorů.

Aktuální zprávy a žhavé novinky tentokrát komentuje žurnalista Petr Holec, mimo jiné i zprávu s titulkem: Zeman rozjel hru za Sputnik a odchod ministrů. Testuje Babišovu i Hamáčkovu trpělivost.

„Ale já si tak říkám, jak asi vypadají ty osamělé, spirituální dny prezidenta Miloše Zemana v Lánech. Ráno ho přijde vzbudil komorník, pak nastoupí doktoři, podají mu léky, napíchají ho. Pak ho odnesou na snídani a tam si řekne: ‚Co vyvedeme dneska,‘“ konstatuje nejprve Petr Holec. A v rázu dodává: „A pak si řekne: ‚Co kdybychom ukončili pár ministrů.‘“

Načež Holec podotýká, že Miloš Zeman byl vždy o jeden či o dva kroky napřed před ostatními, protože má strategické myšlení.

„To byla vždy jeho strašně silná zbraň,“ zdůrazňuje Holec. „Ale člověk jako Babiš se takhle ponížit nenechá. Takže vlastně tím, co nyní Zeman udělal, tak dosáhne spíš opačného efektu – že toho Blatného zachrání.“

PODPOŘTE
PressPort Magazín
DĚKUJEME
Holec: Jak Miloš Zeman po probuzení komorníkem zachránil Blatného
Hodnocení čtenářů1 Hlas
100
100

O nás

PressPort Magazín (ppmagazín.com; pressportmagazín.cz) je nezávislá zpravodajsko-publicistická platforma. Spuštěna byla dne 11. listopadu 2018.

Základní sekce jsou:

  1. PUBLICISTIKA
  2. DOMOV
  3. SVĚT

Tyto sekce a jejich rubriky jsou označeny svoji základní barvou (oranžová a červená) a články z nich je možno najít i v dalších rubrikách, zejména v sekci Přehledně.

Ostatní rubriky jsou zcela samostatné a jsou označeny příslušnou barvou.

Vydává Pribil Production.

Tvorba
webů
Profesionální stránky levně >>