SPECIÁL COVID-19: Aktualizované statistiky z domova i ze světa →
ILUSTRACE: archiv PressPort Magazínu

Holec: Mynářův dopis jak sovětské politbyro a statný fotbalista Miki Ferjenčík

Ta kauza je neuvěřitelná. Jenom to ukazuje, že se svět zbláznil

Aktualizace:
Sponzorováno
Podcasty
Nemáte čas nebo náladu číst? Poslouchejte. Rubrika Podcasty PressPort Magazínu sestává zejména z diskuzních pořadů našich partnerů, spolupracovníků, ale i redaktorů.
Naše hodnocení článku
95

Aktuální fotbalovou aféru hodnotí v podcastu komentátor Petr Holec. Zejména zprávu: Příště mu ji rovnou vypálit pěstí za čtyři zápasy! Kúdela se dočkal zastání až z Hradu.

„Je neuvěřitelné, jaký se z toho stal fenomén. Ale ten dopis hradního kancléře Vratislava Mynáře je ‚úžasný‘. To je jak sovětské politbyro, kdyby psalo. Ta forma: ‚Náš prezident o tom ví, sleduje to. Máme podporu lidí…,‘“ podotýká mimo jiné Petr Holec.

„A druhá věc, která mne fascinuje: všichni politici se teď předvádějí na sociálních sítích, kdo je větší fotbalista. Říká vám něco jméno Mikuláš Ferjenčík, který je blízko nobelovce za ekonomii?“ ptá se ironicky Holec. A navazuje: „Ten je teď takový velký fotbalista. Píše na Twitter: ‚Hoši, děkujem.‘“

„Ta kauza je neuvěřitelná. Jenom to ukazuje, že se svět zbláznil. Ten, co řekl někomu jinému, že je opice, tak dostal stopku, příšerný trest. A ten, co málem zabil našeho brankáře, tak ten dostal trest asi třetinový,“ zdůrazňuje Petr Holec s tím, že celé je to pokrytectví falešných gest. „Včetně toho poklekávání.“

vaší podpory si vážíme
Zde můžete podpořit
PressPort Magazín
DĚKUJEME

Holec: Mynářův dopis jak sovětské politbyro a statný fotbalista Miki Ferjenčík
Hodnocení čtenářů1 Hlas
100
95
Naše hodnocení

O nás

PressPort Magazín (ppmagazín.com; pressportmagazín.cz) je nezávislá zpravodajsko-publicistická platforma. Spuštěna byla dne 11. listopadu 2018.

Základní sekce jsou:

  1. PUBLICISTIKA
  2. DOMOV
  3. SVĚT

Tyto sekce a jejich rubriky jsou označeny svoji základní barvou (oranžová a červená) a články z nich je možno najít i v dalších rubrikách, zejména v sekci Přehledně.

Ostatní rubriky jsou zcela samostatné a jsou označeny příslušnou barvou.

Vydává Pribil Production.

Další příspěvky
Doporučujeme: Sekyra, která oseká nebezpečné projevy na sítích, má nebezpečné dvojí ostří