Holec: Mynářův dopis jak sovětské politbyro a statný fotbalista Miki Ferjenčík

Ta kauza je neuvěřitelná. Jenom to ukazuje, že se svět zbláznil.

KOLÁŽ: PPM

Aktuální fotbalovou aféru hodnotí v podcastu komentátor Petr Holec. Zejména zprávu: Příště mu ji rovnou vypálit pěstí za čtyři zápasy! Kúdela se dočkal zastání až z Hradu.

Podcasty
Nemáte čas anebo náladu číst? Poslouchejte. Rubrika Podcasty sestává zejména z diskuzních pořadů našich partnerů a spolupracovníků.

„Je neuvěřitelné, jaký se z toho stal fenomén. Ale ten dopis hradního kancléře Vratislava Mynáře je ‚úžasný‘. To je jak sovětské politbyro, kdyby psalo. Ta forma: ‚Náš prezident o tom ví, sleduje to. Máme podporu lidí…,‘“ podotýká mimo jiné Petr Holec. „A druhá věc, která mne fascinuje: všichni politici se teď předvádějí na sociálních sítích, kdo je větší fotbalista. Říká vám něco jméno Mikuláš Ferjenčík, který je blízko nobelovce za ekonomii?“ ptá se ironicky Holec. A navazuje: „Ten je teď takový velký fotbalista. Píše na Twitter: ‚Hoši, děkujem.‘“

„Ta kauza je neuvěřitelná. Jenom to ukazuje, že se svět zbláznil. Ten, co řekl někomu jinému, že je opice, tak dostal stopku, příšerný trest. A ten, co málem zabil našeho brankáře, tak ten dostal trest asi třetinový,“ zdůrazňuje Petr Holec s tím, že celé je to pokrytectví falešných gest. „Včetně toho poklekávání.“

vaší podpory si vážíme
Zde můžete podpořit
PPMagazín
DĚKUJEME
Holec: Mynářův dopis jak sovětské politbyro a statný fotbalista Miki Ferjenčík
Hodnocení čtenářů2 Hlasy
95
95
Diskusní pořady

Základní informace

PressPort Magazín (na doméně ppmagazin.com) je nezávislá celostátní publicistická platforma s orientací na tradiční hodnoty, která ctí svobodu slova a zakládá si na slušnosti, konstruktivní debatě a přitažlivé vizuální formě. Spuštěna byla dne 11. listopadu 2018 a všechny práce byly vykonávány bez nároku na honorář. PressPort Magazín si od té doby vybudoval slušnou pozici, kdy naše články přebírají i mainstreamoová tuzemská média. Z pohledu mediálního trhu jde o hotový produkt.