Holec: Na vstup do politiky vybrat x miliónů, udělat si jméno, pak odkopnout vlastní chvilkaře i opozici. „Paráda…“

Tušil jsem, že to nemůže dopadnout jinak. Vidím, jak se Minář profesionalizoval. Už nenosí to pončo, oranžové. Už není takový budhistický mnich.

Mikuláš Minář | KOLÁŽ: PPM

Komentátor Petr Holec vtipně glosuje mimo jiné zprávy: Opozice Mináře zklamala. Neslyšel jsem žádný plán, říká

Podcasty
Nemáte čas anebo náladu číst? Poslouchejte. Rubrika Podcasty sestává zejména z diskuzních pořadů našich partnerů a spolupracovníků.

„Vidím, jak se Minář profesionalizoval. Už nenosí to pončo, oranžové. Už není takový budhistický mnich. Co asi čekal. Že mu opozice řekne: ‚Mikuláši, to je skvělý, že jsi přišel. Teď to všechno vyhrajeme. Osm let jsme nevěděli, co si s tím počít’. Ale já si myslím, že od začátku to měl tak připravené. A je to paráda… Na svůj vstup do politiky si od lidí vybrat x milionů, udělat si jméno, pak kopnout do zadku své vlastní chvilkaře i opozici. A najednou vstoupit do politiky. V češtině na to máme jedno slovo, ale já ho říkat nebudu. Šanci má malou.“

vaší podpory si vážíme
Zde můžete podpořit
PPMagazín
DĚKUJEME
Holec: Na vstup do politiky vybrat x miliónů, udělat si jméno, pak odkopnout vlastní chvilkaře i opozici. „Paráda…“
Hodnocení čtenářů2 Hlasy
99
99
Diskusní pořady

Základní informace

PressPort Magazín (na doméně ppmagazin.com) je nezávislá celostátní publicistická platforma s orientací na tradiční hodnoty, která ctí svobodu slova a zakládá si na slušnosti, konstruktivní debatě a přitažlivé vizuální formě. Spuštěna byla dne 11. listopadu 2018 a všechny práce byly vykonávány bez nároku na honorář. PressPort Magazín si od té doby vybudoval slušnou pozici, kdy naše články přebírají i mainstreamoová tuzemská média. Z pohledu mediálního trhu jde o hotový produkt.