SPECIÁL COVID-19: Aktualizované statistiky z domova i ze světa →
Němcová před pozadím, které brzy spadne | KOLÁŽ: PressPort Magazín

Holec: Němcová zjistila, že se ve Sněmovně hlasuje. Ohromné prozření!

Po téměř čtvrt století...

Aktualizace:
SponzorovánoXTV.cz
Hodnocení čtenářů3 Hlasování
99
99

„Miroslava Němcová po 20 letech ve Sněmovně přišla na to, že potřebuje do Senátu. Milada Horáková měla výsledky, ať se Hřib inspiruje,“ říká komentátor serveru info.cz Petr Holec k důležitým zprávám minulého týdne.

1) VIDEO: Němcová z ODS stavěla Česko na nohy, vzápětí se země rozpadla

„Je to nějaká vyšší moc. Ve vzduchu visí, že Mirka Němcová patří do Senátu a potom na Hrad,“ zmiňuje ironicky Petr Holec. „Nejvíce se mi líbilo, že dala rozhovor krátce předtím, než se za ní zhroutilo pozadí. Byla na pokraji slz, a ještě stačila říct: ‚Já jsem zjistila, že Sněmovna je vlastně k ničemu. Oni nás tam vždycky přehlasují, a já proto chci do Senátu. Ten je důležitější. U Mirky je to ohromné prozření. Po čtvrt století ve Sněmovně zjistí, že principem je, že se tam hlasuje.“

2) Z pražských sirén zazní slova Milady Horákové, na budovách visí velké portréty

„Teď jsem jel do studia a uvízl jsem jako obvykle v dopravní zácpě. Mě by potěšilo, kdyby se rozezvučely sirény a tam byl hlas primátora Hřiba, který by říkal, co všechno udělá proto, aby ty zácpy nebyly,“ říká nejprve Petr Holec a dodává: „Jinak komunisti zavraždili Miladu Horákovou. A já bych byl hrozně rád, kdyby si z ní vzal Hřib příklad – ona pracovala za první republiky na pražském magistrátu, udělala toho opravdu hodně v sociální politice, hlavně pro ženy. Za ní jsou výsledky. Ne prázdná PR gesta, sliby a válka s Čínou jako za Hřiba. Takže bych byl rád, kdyby si Hřib vzpomněl, co udělala Milada Horáková v Praze na magistrátu, a začal makat jako ona.“

3) Wagenknecht: Babiš a Dostálová jsou lháři, soudy nesoudí, podávám další žalobu. Je tu nejvyšší forma korupce

„Já se bojím, že nás zažaluje. Každého tak dvakrát. Je to milý psychopat. A ty jsou nejhorší. Nejvíc se mi líbí to jeho ‚podávám další žalobu‘. On má za sebou snad už milión žalob. Takovýto práskač a žalobník se rodí jednou za sto let. Dnes už žaluje Evropskou komisi. Za chvíli zažaluje celou Evropskou unii. Pak svět. A nato asi bude muset zažalovat sám sebe, protože je nemocný. Nepotřebuje psychiatra, ale armádu psychiatrů,“ konstatuje Petr Holec.

Holec: Němcová zjistila, že se ve Sněmovně hlasuje. Ohromné prozření!
Hodnocení čtenářů3 Hlasování
99
99

O nás

PressPort Magazín (ppmagazín.com; pressportmagazín.cz) je nezávislá zpravodajsko-publicistická platforma. Spuštěna byla dne 11. listopadu 2018. Vydává Pribil Production.

Další příspěvky
Spokojená KSČM: Máme našlápnuto! Pohroma je za dveřmi