Nyní čtete
Holec: Signatář anticharty Hrušínský kádruje lidi, že jsou komouši, a chce jen peníze. Je nemocný.

Holec: Signatář anticharty Hrušínský kádruje lidi, že jsou komouši, a chce jen peníze. Je nemocný.

  • „Dominátore, prosím, prezidentskou kandidaturu neodkládej! Zvedni to teď.“ – vzkazuje Petr Holec.

Jak reagují významné osobnosti Česka na aktuální události posledních dní? Horké novinky, štiplavé glosy, zajímaví hosté. To je pořad Podtrženo, sečteno, který shrnuje ty nejdůležitější aktuality. Hostem tohoto dílu byl komentátor Petr Holec.

„Likvidace Divadla Na Jezerce! Likvidace všech nepohodlných. Dnes premiér Bureš a kluk, který zastává funkci ministra zdravotnictví, ohlásili kvůli třiceti nemocným lidem s příznaky lehké chřipky zákaz divadelních představení. I v tak malých divadlech, jako je Divadlo Na Jezerce, kde je používána dezinfekce a dodržovány jsou všechny hygienické zásady…,“ napsal na svém Facebooku Hrušínský.

„Já doufám, že je to nějaké představení. To je pozvánka do divadla. Anebo nějaká reality show. Signatář anticharty kádruje lidi kolem sebe, že jsou StBáci a komouši, a pak z toho vyleze to, že chce vlastně peníze,“ říká Petr Holec s tím, že je podle něj Jan Hrušínský nemocný člověk.

Manažeři ČT: Rozporcovali si 50 milionů na odměnách!

„Oni jsou v podstatě veřejnoprávní instituce, hrazená z našich soukromých peněz, ale to je naše zákonná povinnost. Takže když to nebudete platit, skončíte v exekuci. A oni odmítají sdělit, kdo ty odměny dostal. Pořád honí politiky za transparentnost, a když po nich chce kdokoli jedinou informaci, týkající se peněz, tak najednou na tu svoji veřejnoprávní službu zapomenou,“ konstatuje Petr Holec.

V roce 2028 to zkusím! „Dominátor“ Hašek chce být vaším prezidentem

Také čtěte

„Já ho chci tady veřejně poprosit: Dominiku, neodkládej to, zvedni to teď! Tahle země tě potřebuje stejně jako v Naganu,“ dodává Petr Holec.

Další komentáře aktuálních dní naleznete v celém díle Podtrženo, sečteno!

Jak se vám líbí článek?
1) Skvělé
0
2) Dobré
0
3) Průměr
0
4) nic moc
0
5) Katastrofa
0
Prohlédněte si komentáře (0)

Reagujte

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


Nezávislá zpravodajsko-publicistická platforma. Spuštěna byla dne 11. listopadu 2018 a sestává z několika hlavních rubrik: ppinfo, postřehy a dalších a má i své subdomény (tematické přílohy ppděti aj.). Obsah je po uplynutí určité doby automaticky mazán a nahrazován aktuálním. 

 

2020 © ppmagazín.com. Publikování obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno.

Design Pribil ProductionIČO: 06437176

Posunout nahoru