SPECIÁL COVID-19: Aktualizované statistiky z domova i ze světa →
ILUSTRACE: The New Yorker (úprava PressPort Magazín)

Holec: „Šílený“ Flegr s kocourkem chystají už šestou vlnu

Komentátor doplnil, že z mužů, kteří žijí sami doma s kočkou, má jistý strach

Sponzorováno
Hodnocení čtenářů1 Hlasování
96
96

V Podtrženo sečteno se tentokrát probírala ČT a já vysvětlil, jak to bylo s odvoláním dozorčí rady. Komentátor Info.cz Petr Holec prohlásil, že navzdory prohlášením generálního ředitele Petra Dvořáka, on už je zralý vědět, kolik dostává Václav Moravec.

„Tak je to nedělní dvouhodinovka, já předpokládám, že to bude slušný honorář. Představte si, vy sedíte u svíčkové doma v neděli a on sedí ve studiu, dvě hodiny. Takže si to zaslouží. Ale já se cítím zralý na to, že to unesu,“ odůvodňoval s tím, že na Kavčích horách stále říkají, že ještě nejsme zralí, abychom se to dozvěděli.

Měřit IQ poslancům je pak podle Petra Holce skvělý nápad, akorát bude ve Sněmovně prázdno. A Joe Biden je prý hodný děda, který dává čokoládu, ale Markéta Pekarová Adamová zlá domovnice.

Pochopitelně jsem však začal dobrými zprávami, tedy že reprodukční číslo R spadlo pod úroveň 0,8. Nato jsem si ale neodpustil dodat, že na Českém rozhlasu jsem někoho slyšel prohlašovat, že bude třetí a čtvrtá vlna.

„Není to šílenej profesor Flegr? Jak si povídá s tím kocourkem, jak se radí, ten už chystá šestou,“ mínil Petr Holec a následoval poněkud šibeniční humor. No, posuďte sami v podcastu…

PODPOŘTE
PressPort Magazín
DĚKUJEME
Holec: „Šílený“ Flegr s kocourkem chystají už šestou vlnu
Hodnocení čtenářů1 Hlasování
96
96

O nás

PressPort Magazín (ppmagazín.com; pressportmagazín.cz) je nezávislá zpravodajsko-publicistická platforma. Spuštěna byla dne 11. listopadu 2018. Vydává Pribil Production.

Další příspěvky
Neomarxismus aneb Pojmový zmatek