ILUSTRACE: The New Yorker (úprava PressPort Magazín)

Holec: „Šílený“ Flegr s kocourkem chystají už šestou vlnu

Komentátor doplnil, že z mužů, kteří žijí sami doma s kočkou, má jistý strach

Sponzorováno
Podcasty
Nemáte čas anebo náladu číst? Poslouchejte. Rubrika Podcasty PressPort Magazínu sestává zejména z diskuzních pořadů našich partnerů, spolupracovníků, ale i redaktorů.

Komentátor Info.cz Petr Holec prohlásil, že navzdory prohlášením generálního ředitele Petra Dvořáka, on už je zralý vědět, kolik dostává Václav Moravec.

„Tak je to nedělní dvouhodinovka, já předpokládám, že to bude slušný honorář. Představte si, vy sedíte u svíčkové doma v neděli a on sedí ve studiu, dvě hodiny. Takže si to zaslouží. Ale já se cítím zralý na to, že to unesu,“ odůvodňoval s tím, že na Kavčích horách stále říkají, že ještě nejsme zralí, abychom se to dozvěděli.

Měřit IQ poslancům je pak podle Petra Holce skvělý nápad, akorát bude ve Sněmovně prázdno. A Joe Biden je prý hodný děda, který dává čokoládu, ale Markéta Pekarová Adamová zlá domovnice.

Pochopitelně jsem však začal dobrými zprávami, tedy že reprodukční číslo R spadlo pod úroveň 0,8. Nato jsem si ale neodpustil dodat, že na Českém rozhlasu jsem někoho slyšel prohlašovat, že bude třetí a čtvrtá vlna.

„Není to šílenej profesor Flegr? Jak si povídá s tím kocourkem, jak se radí, ten už chystá šestou,“ mínil Petr Holec a následoval poněkud šibeniční humor. No, posuďte sami v podcastu…

vaší podpory si vážíme
Zde můžete podpořit
PressPort Magazín
DĚKUJEME
Holec: „Šílený“ Flegr s kocourkem chystají už šestou vlnu
Hodnocení čtenářů2 Hlasy
61
55
Naše hodnocení
Diskusní pořady

Základní informace

PressPort Magazín (na doméně ppmagazin.com) je nezávislá celostátní publicistická platforma s orientací na tradiční hodnoty, která ctí svobodu slova a zakládá si na slušnosti, konstruktivní debatě a přitažlivé vizuální formě. Spuštěna byla dne 11. listopadu 2018 a všechny práce byly vykonávány bez nároku na honorář. PressPort Magazín si od té doby vybudoval slušnou pozici, kdy naše články přebírají i mainstreamoová tuzemská média. Z pohledu mediálního trhu jde o hotový produkt.