Nyní čtete
Hřib: vládní čtvrť je jen Babišova show, šaráda a PR

Hřib: vládní čtvrť je jen Babišova show, šaráda a PR

  • Pražská vládní čtvrť je jen mediální show, šaráda, PR Andreje Babiše. Od státu chceme 60 miliard, říká v rozhovoru primátor Prahy Zdeněk Hřib.

Jak probíhalo jednání s premiérem? Jaké si klade pražský primátor Zdeněk Hřib (Piráti) podmínky? Kam se přesune část Nemocnice Na Bulovce? Střelí primátor do pražského dopravního podniku? Vyletí vedení plynáren? Jak Hřib vychází s Jiřím Pospíšilem (TOP 09)?

„Vládní čtvrť v Praze (o kterou usiluje premiér Andrej Babiš, pozn. red.) vznikne, bude-li splněna podmínka v podobě dokončení vnějšího okruhu. Chci jasnou garanci. Potom je to podmínka finančního příspěvku na vnitřní městský okruh – na dostavbu a pokračování Blanky. Tam nechceme nic jiného, než dostává od státu Brno – 60 miliard. Třetí podmínka je investice státu do nové nemocnice, která by v místě čtvrti měla vzniknout.“ – podotýká pražský primátor Zdeněk Hřib v rozhovoru na našem partnerském webu XTV.cz

„Premiér stále měnil svá vyjádření, jak naše schůzka proběhla. V rámci této šarády, show, tohoto PR, vstal od stolu s tím, že Praha nedostane ani korunu. Je to z jeho strany jenom mediální hra, protože projekt je ze strany státu nepřipravený.“ – doplňuje primátor hlavního města Zdeněk Hřib.

Také čtěte

Na celý pořad se můžete podívat zde.

Jak se vám líbí článek?
1) Skvělé
0
2) Dobré
1
3) Průměr
0
4) Nic moc
0
5) Katastrofa
1
Prohlédněte si komentáře (0)

Reagujte

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


PressPort Magazín je nezávislá zpravodajsko-publicistická platforma. Spuštěna byla dne 11. listopadu 2018 a sestává z několika hlavních rubrik: ppinfo, postřehy a dalších a má i své subdomény (tematické přílohy ppděti aj.). Každý den přinášíme čerstvé zprávy z domova i ze světa na doménách ppmagazin.com či pressportmagazin.cz. Obsah je po uplynutí určité doby automaticky mazán a nahrazován aktuálním. 

 

2020 © ppmagazín.com. Publikování obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno.

Design Pribil ProductionIČO: 06437176

Posunout nahoru