ILUSTRACE: archiv PressPort magazínu

Jako by česká vlajka nebyla dost dobrá…

Glosy
Publicistická rubrika Glosy sestává z názorových článků autorů, kteří spolupracují s PressPort Magazínem.

Teď nebudu řešit ten infantilní žert v podobě pytle na mrtvoly na ministerstvu vnitra.

Ale všimli jste si jiné věci?

Všimli jste si toho, jak ta lepší část společnosti má očividně nějaký principiální problém s českou vlajkou? Jak mají pocit, že ta vlajka nikdy nemůže někde viset jen sama o sobě? Jak se k ní neustále snaží cpát ještě nějakou jinou vlajku, třeba americkou nebo ten modrý euro-prápor nebo teď nejnověji vlajku Ukrajiny?

Jako kdyby by jim česká vlajka nebyla dost dobrá… Jako by se už fakt chytli do svých idiotských tezí o tom, že ten, kdo vyvěšuje vlajku, je nějaký extrémista nebo rovnou nácek.

A tak asi mají pocit, že když k české vlajce lupnou ještě nějakou cizí, tak tím ten projev nacionalismu jakoby změkčí a budou vypadat více světově. Přitom vypadají jen jako paka, kteří si neváží svého státu a jeho historie.

vaší podpory si vážíme
Zde můžete podpořit
PressPort Magazín
DĚKUJEME
Jako by česká vlajka nebyla dost dobrá…
Hodnocení čtenářů1 Hlas
95
95
Komentátorka

Základní informace

PressPort Magazín (na doméně ppmagazin.com) je nezávislá celostátní publicistická platforma s orientací na tradiční hodnoty, která ctí svobodu slova a zakládá si na slušnosti, konstruktivní debatě a přitažlivé vizuální formě. Spuštěna byla dne 11. listopadu 2018 a všechny práce byly vykonávány bez nároku na honorář. PressPort Magazín si od té doby vybudoval slušnou pozici, kdy naše články přebírají i mainstreamoová tuzemská média. Z pohledu mediálního trhu jde o hotový produkt.