Nyní čtete
Jaromír Soukup otevřel s olympionikem Robertem Změlíkem internetový obchod

Jaromír Soukup otevřel s olympionikem Robertem Změlíkem internetový obchod

Ředitel TV Barrandov, na které moderuje několik pořadů, a šéf představenstva mediálního domu Empresa Media Jaromír Soukup spustil vlastní internetový obchod. Pod názvem Jaromír Soukup Shop nabízí doplňky stravy, ale i sportovní vybavení.

Soukupovým partnerem v tomto odvětví podnikání se stal olympionik Robert Změlík, který je i spoluvlastníkem společnosti Shop TV 69, jež za e-shopem stojí. Každý z nich v ní má 50% podíl.

Od toho se částečně odvíjí i skladba sortimentu, který sestává nejen ze sportovního vybavení (kol, přileb, lyží, oblečení), ale i doplňků stravy. Mezi produkty společnosti Starlife, kterou Změlík vlastní, se nacházejí i výrobky značky J&R 69, jejíž název vychází z křestních jmen zakladatelů (Jaromír a Robert) a jejich roku narození. 

Vedle produktů, které mají přispět ke zdravému životnímu stylu, nabízejí Soukup, který se v mládí desetiboji věnoval, se Změlíkem i nábytek, hračky či knihy vlastní produkce.

Jaromír Soukup se kromě vedení svých firem (Empresa Media, Médea) věnuje i zmíněnému moderování. Celkový obrat z hlavní činnosti mediálních podniků vlastněných Soukupem a minoritně čínským koncernem CIGCL byl v uplynulém roce podle ČTK 4,5 miliardy Kč. Nejvíce se na této částce přitom podílela největší tuzemská mediální agentura Médea s 3,1 miliardy Kč. Skupina Empresa Media včetně Barrandov Televizní Studio dosáhla obratu 1,05 miliardy Kč. Soukup před časem oznámil, že jeho skupina vykázala loni provozní zisk přes 198 miliónů korun.

Také čtěte

Robert Změlík (* 18. dubna 1969) je atletický vícebojař a první český olympijský vítěz v desetiboji z olympiády 1992 v Barceloně. Už ve 14 letech se poprvé zapsal do listiny československých rekordmanů. Skočil do dálky 692 cm – tento rekord dodnes nikdo nepřekonal a byl i nejlepším historickým světovým výkonem v kategorii 14letých, kdy dokonce o 8 centimetrů překonal svůj vzor – Američana Carla Lewise.

Před olympijskými hrami v Atlantě v roce 1996 se Změlík seznámil s nabídkou produktů, které vycházely z originálních formulí čínské císařské dynastie Ming. Zhruba po měsíci potvrdil, že opravdu dělají to, co slibují. To byl jeho první krok k doplňkům stravy. Po šesti letech založil vlastní společnost s doplňky stravy, která nyní funguje na území Čech, Polska, Slovenska, Anglie, Maďarska a Rumunska.

Jak se vám líbí článek?
1) Skvělé
1
2) Dobré
0
3) Průměr
0
4) Nic moc
2
5) Katastrofa
0
Prohlédněte si komentáře (0)

Reagujte

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


PressPort Magazín je nezávislá zpravodajsko-publicistická platforma. Spuštěna byla dne 11. listopadu 2018 a sestává z několika hlavních rubrik: ppinfo, postřehy a dalších a má i své subdomény (tematické přílohy ppděti aj.). Každý den přinášíme čerstvé zprávy z domova i ze světa na doménách ppmagazin.com či pressportmagazin.cz. Obsah je po uplynutí určité doby automaticky mazán a nahrazován aktuálním. 

 

2020 © ppmagazín.com. Publikování obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno.

Design Pribil ProductionIČO: 06437176

Posunout nahoru