Petr Drulák | FOTO: archiv PressPort Magazínu

Vyhazov prof. Druláka

Vyhazování z práce za projevený názor je pak praktikou z období normalizace a totalitního režimu

Politolog, bývalý náměstek, ředitel Ústavu mezinárodních vztahů, první náměstek ministra zahraničních věcí, velvyslanec České republiky ve Francii. Profesor Petr Drulák má více než dostatečnou kvalifikaci na to, aby chápal logiku, dynamiku i proces transformace mezinárodních vztahů.

Glosy
Publicistická rubrika Glosy sestává z názorových článků autorů, kteří spolupracují s PressPort Magazínem.

Přesně a objektivně tyto vztahy popisuje a komentuje. A protože zdejší propagandisté a podporovatelé režimu si myslí opak, sdělovací prostředky mohou nyní psát zprávy Drulák nahrává ruské propagandě. Stát ho propustil kvůli úsporám. Přitom vyhazování z práce za projevený názor je pak praktikou z období normalizace a totalitního režimu. Ale ať tak či onak, mně je ctí číst Drulákovy články. Mohu potvrdit, že na nich není naprosto nic závadného, nebo nepravdivého. A co k tomu říká prorežimní tisk? To už víme: Drulák nahrává ruské propagandě.

Ano, jistě, soudruzi. Ale ono je to totiž už tak, že lidi z vás už mají vysloveně srandu. Jste přesně tam, kde byl Indra, Bilak, Kabrhelová, Jakeš.

vaší podpory si vážíme
Zde můžete podpořit
PressPort Magazín
DĚKUJEME
Vyhazov prof. Druláka
Hodnocení čtenářů0 Hlasů
0
0
Komentátor

Základní informace

PressPort Magazín (na doméně ppmagazin.com) je nezávislá celostátní publicistická platforma s orientací na tradiční hodnoty, která ctí svobodu slova a zakládá si na slušnosti, konstruktivní debatě a přitažlivé vizuální formě. Spuštěna byla dne 11. listopadu 2018 a všechny práce byly vykonávány bez nároku na honorář. PressPort Magazín si od té doby vybudoval slušnou pozici, kdy naše články přebírají i mainstreamoová tuzemská média. Z pohledu mediálního trhu jde o hotový produkt.