KOLÁŽ: PressPort Magazín

Karolina Stonjeková s Petrem Drulákem

Co se smíte, či nesmíte říkat, jste-li zaměstnancem ústavu, placeného z eráru?

Podcasty
Nemáte čas anebo náladu číst? Poslouchejte. Rubrika Podcasty PressPort Magazínu sestává zejména z diskuzních pořadů našich partnerů, spolupracovníků, ale i redaktorů.

Petr Drulák je politolog, v letech 2004 až 2013 ředitel Ústavu mezinárodních vztahů, v letech 2014 až 2015 první náměstek ministra zahraničních věcí ČR, v letech 2017 až 2019 velvyslanec ČR ve Francii.

Co se smíte, či nesmíte říkat, jste-li zaměstnancem ústavu, placeného z eráru? Můžete v takovém případě chodit na jakékoliv akce a hovořit na nich? Bývalý velvyslanec ve Francii a bývalý šéf Ústavu mezinárodních vztahů profesor Petr Drulák je přesvědčen, že ano. Současný šéf instituce a ministerstvo zahraničí soudí opak. Drulákovi hrozí výpověď.

vaší podpory si vážíme
Zde můžete podpořit
PressPort Magazín
DĚKUJEME
Karolina Stonjeková s Petrem Drulákem
Hodnocení čtenářů1 Hlas
91
91
Diskusní pořady

Základní informace

PressPort Magazín (na doméně ppmagazin.com) je nezávislá celostátní publicistická platforma s orientací na tradiční hodnoty, která ctí svobodu slova a zakládá si na slušnosti, konstruktivní debatě a přitažlivé vizuální formě. Spuštěna byla dne 11. listopadu 2018 a všechny práce byly vykonávány bez nároku na honorář. PressPort Magazín si od té doby vybudoval slušnou pozici, kdy naše články přebírají i mainstreamoová tuzemská média. Z pohledu mediálního trhu jde o hotový produkt.