Nyní čtete
Když Honzejk chrlí, aby se uživil
 
 

Když Honzejk chrlí, aby se uživil

  • Karolina Stonjeková reaguje na článek komentátora HN Petra Honzejka Ozbrojit všechny „slušné lidi“? Proboha, jen to ne!

Jeden z důvodů, proč se nikdy nechci stát profesionálním komentátorem z povolání, což je práce, kterou vykonává Petr Honzejk, je přesně TOTO!

Viz odkaz.

To, že abyste se uživili a nemuseli třít bídu s nouzí, musíte neustále, takřka dennodenně, produkovat další články a tvrdě jet na kvantitu, zatímco kvalita nám chuděra kulhá na obě své staré a nemocné nohy. 

A tak profesionální komentátor, aby se uživil, musí v době tragédie, způsobené střelcem s NELEGÁLNÍ bouchačkou, napsat článek, ve kterém se děsí toho, jak že by to bylo hrozné, kdyby více lidí prošlo těmi drakonickými testy a získalo oprávnění, držet zbraň LEGÁLNĚ. 

Také čtěte

A ještě se v perexu neopomene zmínit o „nenávisti“, protože bez tohoto superoblíbeného výrazu dnešního mediálního mainstreamu by ten škvár neměl potřebnou naléhavost. Plus se nemůže nezmínit o „hodné” EU a její zbraňové vyhlášce, proti které se ‚ošklivá‘ Česká republika odvolala, protože, cituji: „Když v populaci do budoucna nebude tolik samonabíjecích zbraní a pistolí s velkokapacitními zásobníky, nikomu to neublíží.“ (To nevymyslíš!)

Přitom celá věc je ve skutečnosti prostá: Česká republika má v celosvětovém srovnání jedny z nejpřísnějších podmínek na získání zbrojního průkazu (!) a tím spíše platí, že jediná obrana před magorem s nelegální zbraní, je soudný a pohotový člověk, který umí zacházet se svým legálně drženým kvérem!

Jak se vám líbí článek?
1/Skvělé
8
2/Dobré
0
3/Průměr
0
4/Nic moc
0
5/Katastrofa
1
Prohlédněte si komentáře (0)

Reagujte

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


Nezávislá zpravodajsko-publicistická platforma. Spuštěna byla dne 11. listopadu 2018 a sestává z několika hlavních rubrik: ppinfo, postřehy a dalších a má i své subdomény (tematické přílohy ppděti aj.). Za týden měl web sto tisíc individuálních přístupů. Za měsíc čtvrt miliónu.

 

2019 © ppmagazín.com, Pribil Publishers. Publikování obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno. Design Pribil Publishers. IČO: 06437176

Posunout nahoru