SPECIÁL COVID-19: Aktualizované statistiky z domova i ze světa →
KOLÁŽ: PressPort Magazín

Kroupa je nájemný odstraňovač politiků. Mě podrazil, říká Tlustý

V podcastu vzpomíná na kauzu Morava

redakce XTV Partnerská internetová televize
Aktualizace:
Sponzorováno
Podcasty
Nemáte čas nebo náladu číst? Poslouchejte. Rubrika Podcasty PressPort Magazínu sestává zejména z diskuzních pořadů našich partnerů, spolupracovníků, ale i redaktorů.

Zprávu Kroupa znovu zavrtěl Českem. Díky němu víme, proč parlamentu věří jen 15 procent lidí, komentuje tentokrát Vlastimil Tlustý.

„První, co na to říkám – buď ať to dokáže, nebo ať jde do háje. Velice rychle – do týdne – by měl zveřejnit výpověď, ve které se píše to, co napsal,“ míní.

A podotýká: „Nyní se to posouvá k tomu – pane místopředsedo vlády, vy jste sice skoro nic neudělal, ale vy jste o tom přemýšlel.“

„Můj názor na Janka Kroupu je velmi špatný. Já s ním mám účty, víte. Starý ‚oučty‘. Nevyřízený. Asi před 15 lety natočil takový pořad, kde jsem figuroval. Mnoho věcí tam nebylo pravdivých, ale lidé tomu věří. Podrazil mne,“ připomíná Vlastimil Tlustý kauzu Morava, kterou dále v podcastu popisuje.

vaší podpory si vážíme
Zde můžete podpořit
PressPort Magazín
DĚKUJEME

Kroupa je nájemný odstraňovač politiků. Mě podrazil, říká Tlustý
Hodnocení čtenářů2 Hlasy
80
80

O nás

PressPort Magazín (ppmagazín.com; pressportmagazín.cz) je nezávislá zpravodajsko-publicistická platforma. Spuštěna byla dne 11. listopadu 2018.

Základní sekce jsou:

  1. PUBLICISTIKA
  2. DOMOV
  3. SVĚT

Tyto sekce a jejich rubriky jsou označeny svoji základní barvou (oranžová a červená) a články z nich je možno najít i v dalších rubrikách, zejména v sekci Přehledně.

Ostatní rubriky jsou zcela samostatné a jsou označeny příslušnou barvou.

Vydává Pribil Production.

Další příspěvky
Sexuoložka Renáta Androvičová: O sexu ze všech stran a „hloubš“