KOLÁŽ: PressPort Magazín

Kroupa je nájemný odstraňovač politiků. Mě podrazil, říká Tlustý

V podcastu vzpomíná na kauzu Morava

Sponzorováno
média
Rubrika Média PressPort Magazínu mapuje dění ve sdělovacích prostředcích.

Zprávu Kroupa znovu zavrtěl Českem. Díky němu víme, proč parlamentu věří jen 15 procent lidí, komentuje tentokrát Vlastimil Tlustý.

„První, co na to říkám – buď ať to dokáže, nebo ať jde do háje. Velice rychle – do týdne – by měl zveřejnit výpověď, ve které se píše to, co napsal,“ míní.

A podotýká: „Nyní se to posouvá k tomu – pane místopředsedo vlády, vy jste sice skoro nic neudělal, ale vy jste o tom přemýšlel.“

„Můj názor na Janka Kroupu je velmi špatný. Já s ním mám účty, víte. Starý ‚oučty‘. Nevyřízený. Asi před 15 lety natočil takový pořad, kde jsem figuroval. Mnoho věcí tam nebylo pravdivých, ale lidé tomu věří. Podrazil mne,“ připomíná Vlastimil Tlustý kauzu Morava, kterou dále v podcastu popisuje.

vaší podpory si vážíme
Zde můžete podpořit
PressPort Magazín
DĚKUJEME

Kroupa je nájemný odstraňovač politiků. Mě podrazil, říká Tlustý
Hodnocení čtenářů2 Hlasy
80
80
Diskusní pořady

Základní informace

PressPort Magazín (na doméně ppmagazin.com) je nezávislá celostátní publicistická platforma s orientací na tradiční hodnoty, která ctí svobodu slova a zakládá si na slušnosti, konstruktivní debatě a přitažlivé vizuální formě. Spuštěna byla dne 11. listopadu 2018 a všechny práce byly vykonávány bez nároku na honorář. PressPort Magazín si od té doby vybudoval slušnou pozici, kdy naše články přebírají i mainstreamoová tuzemská média. Z pohledu mediálního trhu jde o hotový produkt.