SPECIÁL COVID-19: Aktualizované statistiky z domova i ze světa →
Roman Prymula | ILUSTRACE: PressPort Magazín

Maláčová: Adam Vojtěch? Rotace končí. Spíš bych ale recyklovala pana Prymulu

To vzhledem k tomu, co může v příštích měsících nastat

XTV Diskusní pořady
Sponzorováno
Podcasty
Nemáte čas nebo náladu číst? Poslouchejte. Rubrika Podcasty PressPort Magazínu sestává zejména z diskuzních pořadů našich partnerů, spolupracovníků, ale i redaktorů.

Jak vnímá ministryně práce a sociálních věcí a místopředsedkyně soc. dem. Jana Maláčová odchod ministra zdravotnictví Petra Arenbergera (za ANO) a příchod staronového ministra Adama Vojtěcha (ANO). A proč by spíše recyklovala, jak sama říká, Romana Prymulu?

„Co se týká nového ministra zdravotnictví, je to návrat do starých vod, ale já jsem si kolem toho dneska přečetla a vyslechla spoustu vtipů, že se najíždí na starý systém a končí rotace. Uvidíme. Musím říct, že s panem ministrem Vojtěchem jsem měla korektní vztahy. Spolupracovalo se nám velmi dobře,“ konstatuje v podcastu.

„Společně jsme udělali spoustu progresivních věcí. Například jsme se dohodli na zákoně, kdy chceme zrušit kojenecké ústavy. Sice to nyní prodává opozice, ale je to zásluha ministerstva zdravotnictví a ministerstva práce a sociálních věcí,“ vysvětluje dále Maláčová.

Ale v rázu podotýká: „Včera jsem potkala pana Prymulu. A říkala jsem si, že když už se budou recyklovat politici – recyklace je totiž v módě –, tak bych spíš začala recyklací pana Prymuly vzhledem k tomu, co může v příštích měsících nastat.“

vaší podpory si vážíme
Zde můžete podpořit
PressPort Magazín
DĚKUJEME

Maláčová: Adam Vojtěch? Rotace končí. Spíš bych ale recyklovala pana Prymulu
Hodnocení čtenářů0 Hlasů
0
0

O nás

PressPort Magazín (ppmagazín.com; pressportmagazín.cz) je nezávislá zpravodajsko-publicistická platforma. Spuštěna byla dne 11. listopadu 2018.

Základní sekce jsou:

  1. PUBLICISTIKA
  2. DOMOV
  3. SVĚT

Tyto sekce a jejich rubriky jsou označeny svoji základní barvou (oranžová a červená) a články z nich je možno najít i v dalších rubrikách, zejména v sekci Přehledně.

Ostatní rubriky jsou zcela samostatné a jsou označeny příslušnou barvou.

Vydává Pribil Production.

Tvorba
webů
Profesionální stránky levně >>