Nyní čtete
Manipulace s trestním řízením jsou dnes křiklavé, říká exposlanec ČSSD Koudelka.
 
 

Manipulace s trestním řízením jsou dnes křiklavé, říká exposlanec ČSSD Koudelka.

  • „Za současného vedení státního zastupitelství dochází k manipulacím s trestím řízením. Případy jsou křiklavé.“ – říká exposlanec ČSSD a advokát Zdeněk Koudelka.

Proč vidí exposlanec soc. dem. a advokát Zdeněk Koudelka ČSSD jako stranu, která zneužívá moc? Jak vnímá současné vedení státního zastupitelství a proč podle něj dochází k manipulaci s trestním řízením? Jaké konkrétní případy může uvést?

„Nyní jsem člen Trikolory Václava Klause. Členství v ČSSD jsem ukončil proto, že vedení strany chce zakonzervovat  současné držitele moci ve státním zastupitelství. A já ze své činnosti advokáta, ale i z činnosti svých kolegů, tak vím, že za současného vedení státního zastupitelství dochází k manipulacím s třetím řízením, a to k křiklavým a tvrdým příkladům.“ – říká exposlanec ČSSD a advokát Zdeněk Koudelka. Nato popisuje konkrétní případy.

Celý pořad zde.

Jak se vám líbí článek?
1/Skvělé
0
2/Dobré
0
3/Průměr
0
4/Nic moc
0
5/Katastrofa
0
Prohlédněte si komentáře (0)

Reagujte

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


Nezávislá zpravodajsko-publicistická platforma. Spuštěna byla dne 11. listopadu 2018 a sestává z několika hlavních rubrik: ppinfo, postřehy a dalších a má i své subdomény (tematické přílohy ppděti aj.). Za týden měl web sto tisíc individuálních přístupů. Za měsíc čtvrt miliónu.

 

2019 © ppmagazín.com, Pribil Publishers. Publikování obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno. Design Pribil Publishers. IČO: 06437176

Posunout nahoru