ILUSTRACE: archiv PressPort magazínu

Moderátor Luboš Xaver Veselý vyškolil redaktorku ČT

Jeden rozhovor v rádiu a jaká je z toho najednou show... , říká

Média
Rubrika Média PressPort Magazínu mapuje dění ve sdělovacích prostředcích.
Naše hodnocení článku
0

Známý moderátor Luboš Xaver Veselý vyškolil redaktorku pořadu Newsroom ČT24, který řada lidí kritizuje kvůli kádrováctví a neobjektivitě.

Podívejte se na video, které Veselý natočil v prostorách ČRo, kde ho štáb pořadu navštívil.

„Jeden rozhovor v rádiu a jaká je z toho najednou show… A ještě za peníze občanů. Toto video jsem natočil jako pojistku po zkušenosti s nekorektním přístupem pořadu Newsroom ČT24. Skoro bych řekl: Zábava a poučení…,“ uvedl moderátor.

Od ledna 2015 moderoval Luboš Xaver Veselý pravidelné rozhovory s prezidentem Milošem Zemanem v pořadu s názvem Prezidentský Pressklub. Od roku 2017 moderuje v internetové televizi XTV, pořady přebírá televize Seznam. V červnu 2019 začal Luboš Xaver Veselý moderovat talk show Xaver a host na stanicích Českého rozhlasu.

vaší podpory si vážíme
Zde můžete podpořit
PressPort Magazín
DĚKUJEME

Moderátor Luboš Xaver Veselý vyškolil redaktorku ČT
Hodnocení čtenářů4 Hlasy
74
Redakce

Základní informace

PressPort Magazín (na doméně ppmagazin.com) je nezávislá celostátní publicistická platforma s orientací na tradiční hodnoty, která ctí svobodu slova a zakládá si na slušnosti, konstruktivní debatě a přitažlivé vizuální formě. Spuštěna byla dne 11. listopadu 2018 a všechny práce byly vykonávány bez nároku na honorář. PressPort Magazín si od té doby vybudoval slušnou pozici, kdy naše články přebírají i mainstreamoová tuzemská média. Z pohledu mediálního trhu jde o hotový produkt.