Nyní čtete
MŠ & ZŠ B-English pomáhá Emičce. Můžete i vy
 
 

NAŠE ADRESA:
www.

MŠ & ZŠ B-English pomáhá Emičce. Můžete i vy

  • Ne každý má štěstí jako my, malá Ema se narodila s kongenitální myotonickou dystrofií.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 procent z částky, kterou darujete.

Emička měla velmi těžký příchod na svět. V prvních dnech bojovala o život, potřebovala pomoc s dýcháním a nebyla schopna sama jíst. Po třech měsících však byla díky intenzivní rehabilitaci a ošetřovatelské péči se zapojením celé rodiny propuštěna do domácí péče.

Největší nadějí Emičky na soběstačnost jsou intenzivní rehabilitace, díky kterým udělala v minulosti obrovské pokroky, které jsou ale finančně velmi náročné. Rodina je soudržná a o Emičku se výborně starají. Věříme spolu s dětmi z MŠ a ZŠ B-English, že si vaši pomoc zaslouží.

Ředitelka Bára Novotná s žáky a kartičkou, která pomůže. | FOTO: archiv ppmagazínu.com

„Začátkem příštího roku bych s Emičkou ráda absolvovala rehabilitaci TheraSuit v Centru Hájek, která jí k prvním samostatným krůčkům může zase o něco přiblížit. Jedná se však o nákladnou záležitost, na kterou bohužel nemáme peníze,“ vysvětluje maminka malé Emy.

Protože však chce své dceři dopřát plnohodnotný život, ve kterém by mohla být Emička soběstačná a šťastná, rozhodla se požádat o finanční příspěvek.

Také čtěte

Holčičce držíme palce.

Můžete ji podpořit zde.

Jak se vám líbí článek?
1/Skvělé
1
2/Dobré
0
3/Průměr
0
4/Nic moc
0
5/Katastrofa
0
Prohlédněte si komentáře (0)

Reagujte

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


Nezávislá zpravodajsko-publicistická platforma. Spuštěna byla dne 11. listopadu 2018 a sestává z několika hlavních rubrik: ppinfo, postřehy a dalších a má i své subdomény (tematické přílohy ppděti aj.). Za týden měl web sto tisíc individuálních přístupů. Za měsíc čtvrt miliónu.

 

2019 © ppmagazín.com, Pribil Publishers. Publikování obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno. Design Pribil Publishers. IČO: 06437176

Posunout nahoru