Mynář: Wollner obtěžoval i moji ženu Alex

Lze očekávat, že kancléřovo tvrzení vzbudí další reakce

Alex Mynářová | FOTO: archiv PressPort Magazínu
Sponzorováno
Podcasty
Nemáte čas anebo náladu číst? Poslouchejte. Rubrika Podcasty PressPort Magazínu sestává zejména z diskuzních pořadů našich partnerů, spolupracovníků, ale i redaktorů.

Investigativní novinářka Markéta Dobiášová, které dramaturg a moderátor pořadu Reportéři ČT Marek Wollner dle jejích slov zastavil investigaci, se na svém webu inFakta.cz rozepsala o praktikách, se kterými se v redakci Reportérů ČT setkala. Popisuje „politický aktivismus“ i to, jak spolu se svými kolegy čelila „šikaně a sexuálnímu harašení“.

Zpráva o sexuálním obtěžování vzbudila značný rozruch. Na obranu Wollnera se přidalo několik jeho kolegů. Nyní naopak přichází v XTV se svým svědectvím hradní kancléř Vratislav Mynář, jehož žena Alex pracovala v České televizi, která o Mynářovi často natáčí. Mynářova choť je mimochodem kamarádkou moderátorky Světlany Witowské (dnes DVTV).

Lze očekávat, že kancléřovo tvrzení vzbudí další reakce. Na pořad se můžete podívat již nyní v XTV.

vaší podpory si vážíme
Zde můžete podpořit
PressPort Magazín
DĚKUJEME
Mynář: Wollner obtěžoval i moji ženu Alex
Hodnocení čtenářů0 Hlasů
0
0
Diskusní pořady

Základní informace

PressPort Magazín (na doméně ppmagazin.com) je nezávislá celostátní publicistická platforma s orientací na tradiční hodnoty, která ctí svobodu slova a zakládá si na slušnosti, konstruktivní debatě a přitažlivé vizuální formě. Spuštěna byla dne 11. listopadu 2018 a všechny práce byly vykonávány bez nároku na honorář. PressPort Magazín si od té doby vybudoval slušnou pozici, kdy naše články přebírají i mainstreamoová tuzemská média. Z pohledu mediálního trhu jde o hotový produkt.