Nyní čtete
Na rozdíl od Nory Fridrichové a dalších krásných lidí mne Evropa nepotřebuje
 
 

Na internetu mne zaujala fotografie Nory Fridrichové s odznáčkem Evropa mě potřebuje. Ostřílená televizní moderátorka projevuje nadšení pro evropskou myšlenku v rámci projektu Pulse of Europe.

Trochu jsem posmutněla. Tak Noru Fridrichovou Evropa potřebuje. A jak se k tomu ona sama hrdě hlásí! Krásné. Takové hezké a nadšené lidi budu teď před volbami do EP jistě vídat často. To mě Evropa nepotřebuje. Musím si to přiznat. Pro Evropu jsou lidé jako já bezcenní.

Jsem euroskeptická, konzervativní a z hlediska Bruselu naprosto nepoužitelná. O homosexuálech si myslím, že jsou to úplně normální lidé jako my, a nepotřebují nějaké speciální zákony. O mužích si myslím, že jsou to muži, a o ženách, že jsou ženy. Nevěřím, že máme všichni rozvolněný gender. Nemyslím, že muži mají chodit na dámské toalety, dokonce ani když se „cítí být ženou“.

Trapně si jenom žiju, chodím do práce, starám
se o domácnost a vychovávám děti, platím
daně a třídím odpad. Je tedy úplně jasné, že
na rozdíl od Nory Fridrichové a dalších
krásných nadšených lidí, mne
Evropa nepotřebuje.

Nemyslím si, že otec je rodič 1 a matka rodič 2, myslím si, že otec je otec a matka matka. Nechci s dětmi kupčit a svěřovat je „homorodičům“, protože si myslím, že je jim lépe, když mají mámu a tátu. Nemyslím si, že ženy potřebují nějaké kvóty, aby dosáhly vyšších funkcí. Nechci, aby staří lidé chodili „dobrovolně“ na poslední injekci, protože už nejsou potřební. Nemyslím, že musíme cenzurovat příspěvky na internetu, protože lidé by jimi mohli být zmateni. Nemyslím, že musíme brát lidem nože, aby se o ně náhodou neřízli. Dokonce si ani nemyslím, že jim máme brát pistole.

Nora Fridrichová. | KOLÁŽ: ppmagazín.com

Nemyslím, že pro Evropu je dobré, když tu bude žít hodně muslimů. Nemyslím si, že Palestinci jsou chudáčkové a Židé si zaslouží odsouzení za to, že brání svůj stát. Nemyslím si, že máme posílat do Bruselu peníze, které potřebujeme, a čerpat dotace na zbytečnosti. Myslím si, že EU je nedemokratický, špatně řízený, nereformovatelný spolek.

Také čtěte

Nejsem ani nijak občansky angažovaná. Trapně si jenom žiju, chodím do práce, starám se o domácnost a vychovávám děti, platím daně a třídím odpad. Je tedy úplně jasné, že na rozdíl od Nory Fridrichové a dalších krásných nadšených lidí, mne Evropa nepotřebuje. Z hlediska takzvaných evropských hodnot jsem zcela neuvědomělý, zbytečný jedinec. Pro takové jako já se ta příští Evropa určitě nebuduje. Kdo ví, možná v ní pro mne ani nebude místo.

Tak co se mnou? Zavřít? Zastřelit? Nebo bude stačit převýchova?

Jak se vám líbí článek?
1) Skvělé
1
2) Dobré
0
3) Průměrné
0
4) Nic moc
0
5) Katastrofa
0
4 komentáře
  • Děkuji. Konečně jsem jednou mohla číst od první do poslední věty s úlevou, že mohu souznít s každým slovem. Nadechla jsem se a vydechla. Je krásné necítit se sama. Děkuji.

  • Milá paní Moniko. Co dodat k Vašim slovům? Jsem chlap a vidím to stejně. Velmi obtížně se smiřuji s tím jakými debilovinami se dnes nejvyšší orgány EU zabývají. Hlasoval jsme pro vstupp do EU a v té době to bylo správné rozhodnutí. Kdo mohl vědět, co z toho vyroste za nesmyslný brajgl… Mějte se dobře a věřme, že nebude hůř… Jaromír Vykoukal.

  • V plném rozsahu souhlasím s paní Monikou Čírtkovou. Evropa nám přinesla jen (EU) kupu blbopstí, např. měření okurků, zákaz používat název rum, Choceňské máslo není máslo a korunu všemu dalo GDPR. Nakonec ekonomové spočítali, že do Bruselu víc dáváme, než dostáváme (nemohu potvrdit, nemám podklady), a ty tuny nesmyslných papírů, když chcete něco dělat např. přeshraniční spolupráce, to jsem zažil a razím heslo : NIKDY VÍCE. A paní Nora, prosím Vás, ta ať si na sebe navěší co chce, vždy zůstane jen Norou Fridrichovou, jak ji známe z obrazovky a po prav dě napsáno : ” nic moc”. Ale všem lidem dobré vůle doporučuji, aby si vyhodnotili z dostupných materiálů, co nám naši europoslanci přinesli z Bruselu, krom hlasování proti zájmům ČR, atd.

Reagujte

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


Nezávislá zpravodajsko-publicistická platforma. Spuštěna byla dne 11. listopadu 2018 a sestává z několika hlavních rubrik: ppinfo, postřehy a dalších a má i své subdomény (tematické přílohy ppděti aj.). Za týden měl web sto tisíc individuálních přístupů. Za měsíc čtvrt miliónu.

 

2019 © ppmagazín.com, Pribil Publishers. Publikování obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno. Design Pribil Publishers. IČO: 06437176

Posunout nahoru