SPECIÁL COVID-19: Aktualizované statistiky z domova i ze světa →
ILUSTRATIVNÍ FOTO: archiv PressPort Magazínu

Nahý muž na pláži naháněl divočáka, který mu ukradl notebook

Bachyně a její dvě mláďata nejdříve muži snědly pizzu

Sociální sítě se baví fotografiemi zachycující neobvyklou honičku: nudista se u berlínského jezera Teufelssee pustil za divočákem, který mu utekl s jeho laptopem. Snímky na facebooku zveřejnila jedna z přítomných rekreantek. Nudista jí k tomu dal svolení, celou situaci považoval za zábavnou.

PODPOŘTE
PressPort Magazín & naše autory
DĚKUJEME

„Dal do toho všechno,“ okomentovala autorka fotek naháčův sportovní výkon. „Fotky jsem tomu muži ukázala, od srdce se jim zasmál a dovolil mi je uveřejnit,“ dodala.

Bachyně a její dvě mláďata na pláži na západním okraji Berlína nejdříve muži snědly pizzu schovanou v batohu, a pak se podle rekreantky začaly poohlížet „po dezertu“.

„Našly žlutou igelitku a rozhodly se, že ji odnesou,“ popsala žena situaci. Majitel tašky, který se v tu chvíli koupal, si pak uvědomil, že si divočák v tlamě odnáší jeho tašku s laptopem. Následně se za bachyní rozeběhl, což pobavilo přihlížející.

O nás

PressPort Magazín (ppmagazín.com; pressportmagazín.cz) je nezávislá zpravodajsko-publicistická platforma. Spuštěna byla dne 11. listopadu 2018. Vydává Pribil Production.

Další příspěvky
Psychologové: Perfekcionisté přibývají. Na pracovišti představují problém