Nyní čtete
Náš úspěch: stali jsme se dodavatelem exkluzivního obsahu pro iDNES.cz
 
 

Náš úspěch: stali jsme se dodavatelem exkluzivního obsahu pro iDNES.cz

  • Z této spolupráce má redakce ppmagazínu.com velkou radost a rozhodli jsme s vámi o naše nadšení podělit

Jsme malý web s průměrnou čteností 200 až 300 tisíc přístupů měsíčně závisle na tématech. A domníváme se, že čtenář očekává, že při svých obratech dokážou velké redakce vyprodukovat mj. vlastní originální obsah.

A jestliže nedokážou, v novinařině bývá zvykem, že přijde-li někdo s nějakým tématem jako první, je médiem, které takovéto téma převezme, ze slušnosti citován či přinejmenším zmíněn; např.: o události informoval jako první deník MF Dnes.

Nejen mediální skupina Mafra, vydávající i zmíněné noviny, převzala – aniž by nás kdy zmínila – obsah ppmagazínu.com již po několikáté (snad šestnáctý případ v řadě). Poslední takový článek týká se aktivistky Markéty Juřicové, kterou dnes čeká soud.

Za externí služby se platí; tiskovým agenturám, fotobankám. Na rozdíl od jiných vydavatelství jsme se mediální skupině Mafra rozhodli i nadále službu poskytovat zdarma. Podívejte se na výsledek naší práce v případě posledním – článek ppmagazinu.com z 30. 6. (téma sledujeme od samého počátku dlouho přes rok) a článek serveru idnes.cz z 8. 7. 2019.

Představitelce zrušené Kliniky hrozí roční podmínka. Policisté ji zadrželi na demonstraci

Zapalte policii, vyzývala aktivistka na transparentu. Musí k soudu

Také čtěte

Jsme rádi, že se naše témata dostávají do předních českých médií.

A vám, milý čtenáři, přejeme pěkné léto. A také – pokud vás dovolená teprve čeká –, aby vám to dneska v práci rychle uteklo. Třeba i s naším webem.

Redakce ppmagazínu.com

Jak se vám líbí článek?
1/Skvělé
6
2/Dobré
1
3/Průměr
0
4/Nic moc
0
5/Katastrofa
0
Prohlédněte si komentáře (0)

Reagujte

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


Nezávislá zpravodajsko-publicistická platforma. Spuštěna byla dne 11. listopadu 2018 a sestává z několika hlavních rubrik: ppinfo, postřehy a dalších a má i své subdomény (tematické přílohy ppděti aj.). Za týden měl web sto tisíc individuálních přístupů. Za měsíc čtvrt miliónu.

 

2019 © ppmagazín.com, Pribil Publishers. Publikování obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno. Design Pribil Publishers. IČO: 06437176

Posunout nahoru