Nyní čtete
Náš úspěch: stali jsme se dodavatelem exkluzivního obsahu pro iDNES.cz

Reklama

Náš úspěch: stali jsme se dodavatelem exkluzivního obsahu pro iDNES.cz

  • Z této spolupráce má redakce ppmagazínu.com velkou radost a rozhodli jsme s vámi o naše nadšení podělit

Jsme malý web s průměrnou čteností 200 až 300 tisíc přístupů měsíčně závisle na tématech. A domníváme se, že čtenář očekává, že při svých obratech dokážou velké redakce vyprodukovat mj. vlastní originální obsah.

A jestliže nedokážou, v novinařině bývá zvykem, že přijde-li někdo s nějakým tématem jako první, je médiem, které takovéto téma převezme, ze slušnosti citován či přinejmenším zmíněn; např.: o události informoval jako první deník MF Dnes.

Nejen mediální skupina Mafra, vydávající i zmíněné noviny, převzala – aniž by nás kdy zmínila – obsah ppmagazínu.com již po několikáté (snad šestnáctý případ v řadě). Poslední takový článek týká se aktivistky Markéty Juřicové, kterou dnes čeká soud.

Za externí služby se platí; tiskovým agenturám, fotobankám. Na rozdíl od jiných vydavatelství jsme se mediální skupině Mafra rozhodli i nadále službu poskytovat zdarma. Podívejte se na výsledek naší práce v případě posledním – článek ppmagazinu.com z 30. 6. (téma sledujeme od samého počátku dlouho přes rok) a článek serveru idnes.cz z 8. 7. 2019.

Představitelce zrušené Kliniky hrozí roční podmínka. Policisté ji zadrželi na demonstraci

Zapalte policii, vyzývala aktivistka na transparentu. Musí k soudu

Také čtěte

Jsme rádi, že se naše témata dostávají do předních českých médií.

A vám, milý čtenáři, přejeme pěkné léto. A také – pokud vás dovolená teprve čeká –, aby vám to dneska v práci rychle uteklo. Třeba i s naším webem.

Redakce ppmagazínu.com

Jak se vám líbí článek?
1) Skvělé
6
2) Dobré
1
3) Průměr
0
4) Nic moc
0
5) Katastrofa
0
Prohlédněte si komentáře (0)

Reagujte

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


PressPort Magazín je nezávislá zpravodajsko-publicistická platforma. Spuštěna byla dne 11. listopadu 2018 a sestává z několika hlavních rubrik: ppinfo, postřehy a dalších a má i své subdomény (tematické přílohy ppděti aj.). Každý den přinášíme čerstvé zprávy z domova i ze světa na doménách ppmagazin.com či pressportmagazin.cz. Obsah je po uplynutí určité doby automaticky mazán a nahrazován aktuálním. 

 

2020 © ppmagazín.com. Publikování obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno.

Design Pribil ProductionIČO: 06437176

Posunout nahoru