ILUSTRACE: archiv PressPort Magazínu

Nejpřesnější volební kalkulačka

Sestává toliko z jedné otázky

Volby jsou za dveřmi, přesto mnozí z nás stále poněkud tápou, komu dát svůj hlas. Sama nemíním nikomu radit, koho volit, a zdejší diskuse rozhodně nepovedu do vyhrocených obrátek.

Glosy
Publicistická rubrika Glosy sestává z názorových článků autorů, kteří spolupracují s PressPort Magazínem.

Vytvořila jsem ale vlastní, jednoduchou prezidentskou kalkulačku, která nás nadcházející volbou spolehlivě provede. Sestává toliko z jedné otázky, na kterou by si každý z nás měl poctivě odpovědět: Vadí vám, pokud si kandidát před rokem 1989 z kariérních důvodů zadal s komunisty?

A) Ne, nevadí mi to. Pak tedy: jste-li pro současnou vládu, volte Petra Pavla. Jste-li proti současné vládě, volte Andreje Babiše.

B) Ano, vadí mi to. Pak tedy: jste-li pro současnou vládu, volte Pavla Fischera. Jste-li proti současné vládě, volte Jaroslava Baštu.

Tímto bych pokládala věc za vyřešenou. Má ještě někdo nějaký problém?

vaší podpory si vážíme
Zde můžete podpořit
PressPort Magazín
DĚKUJEME
Nejpřesnější volební kalkulačka
Hodnocení čtenářů0 Hlasů
0
0

Základní informace

PressPort Magazín (na doméně ppmagazin.com) je nezávislá celostátní publicistická platforma s orientací na tradiční hodnoty, která ctí svobodu slova a zakládá si na slušnosti, konstruktivní debatě a přitažlivé vizuální formě. Spuštěna byla dne 11. listopadu 2018 a všechny práce byly vykonávány bez nároku na honorář. PressPort Magazín si od té doby vybudoval slušnou pozici, kdy naše články přebírají i mainstreamoová tuzemská média. Z pohledu mediálního trhu jde o hotový produkt.