Nejsmutnější moment voleb: iniciativní učitelé z čiré radosti oslavují toho správného prezidenta

Nikdo je k tomu ani nemusí nijak nabádat

Vlastně mě mrzí, když vidím, v čem všem jsem měl s riziky krásně vypadajícího a charismatického prezidenta pravdu; a bohužel je rozsah toho problému ještě větší, než jsem původně očekával. Lidi jsou z něj prostě nadšení; a učitelé taky…

Česko
Analytická rubrika Česko PressPort Magazínu se zabývá různorodými tuzemskými tématy.

Když byl zvolen Miloš Zeman, řada škol či učitelů ostentativně sundávala jeho fotku ze zdí; ne že by to dělali jako protest proti úřadu jako takovému, dělali to samozřejmě jmenovitě proti Zemanovi, ale ty děti pak na něj alespoň nemusely nekoukat.

Co tu máme dnes? Spoustu indoktrinace státní propagandou v harmonickém souladu se Strategií 2030 a RVP; přijdou s tím samy iniciativní učitelky z čiré radosti, nikdo je k tomu ani nemusí nijak nabádat – oslavují „toho správného“ prezidenta.

Útlak dětí – na kterém je postaveno státní školství – fakt dávám čím dál hůř.

Tohle je pro mě zatím asi nejsmutnější moment celých těch slavných prezidentských voleb; stejně jako vědomí, že to nejspíš není ojedinělý případ. A kolik takových asi ještě bude?

vaší podpory si vážíme
Zde můžete podpořit
PressPort Magazín
DĚKUJEME
Nejsmutnější moment voleb: iniciativní učitelé z čiré radosti oslavují toho správného prezidenta
Hodnocení čtenářů1 Hlas
100
100
Publicista

Základní informace

PressPort Magazín (na doméně ppmagazin.com) je nezávislá celostátní publicistická platforma s orientací na tradiční hodnoty, která ctí svobodu slova a zakládá si na slušnosti, konstruktivní debatě a přitažlivé vizuální formě. Spuštěna byla dne 11. listopadu 2018 a všechny práce byly vykonávány bez nároku na honorář. PressPort Magazín si od té doby vybudoval slušnou pozici, kdy naše články přebírají i mainstreamoová tuzemská média. Z pohledu mediálního trhu jde o hotový produkt.