Nyní čtete
Německo hlásí téměř 5 tisíc nových případů, Británie uzavřela obchody

Německo hlásí téměř 5 tisíc nových případů, Británie uzavřela obchody

Německo hlásí téměř 5 tisíc nových případů, Británie uzavřela obchody

Za pondělí přibylo v Německu 4764 nových případů nákazy koronavirem. Celkem tak země eviduje 27 436 potvrzených případů nákazy, nemoci celkem podlehlo 114 lidí, za pondělí přibylo 28 obětí. Británie uzavřela většinu obchodů kromě těch, které prodávají potraviny a jiné životně důležité zboží.

Počet nových případů v Číně po zavedení striktních ochranných opatření znatelně klesal. Wu-chan například v pondělí zaznamenal svůj první případ nákazy po pěti dnech. Čína se nyní snaží zabránit tomu, aby virus do země zavlekli cestující ze zahraničí. Z úterní oznámené bilance přijelo 74 nakažených z ciziny, čtyři lidé se však nakazili lokálně.

Počet nakažených klesá již 13. den v řadě v Jižní Koreji, kde úřady za pondělí zaznamenaly 76 nových případů. To je nejméně od 29. února, kdy tamní úřady oznámily rekordních 909 nově infikovaných pacientů za den.

Také čtěte
Kometa výrazně překračuje předpovídanou jasnost, zřejmě bude vidět i očima

Článek pokračuje

Jak se vám líbí článek?
1) Skvělé
0
2) Dobré
0
3) Průměr
0
4) nic moc
0
5) Katastrofa
0
Prohlédněte si komentáře (0)

Reagujte

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


Nezávislá zpravodajsko-publicistická platforma. Spuštěna byla dne 11. listopadu 2018 a sestává z několika hlavních rubrik: ppinfo, postřehy a dalších a má i své subdomény (tematické přílohy ppděti aj.). Obsah je po uplynutí určité doby automaticky mazán a nahrazován aktuálním. 

 

2020 © ppmagazín.com. Publikování obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno.

Design Pribil ProductionIČO: 06437176

Posunout nahoru