Nyní čtete
Nerespektuji zákaz otců u porodu, hřmí Leichtová. Jsi sobec, odsuzují herečku

Nerespektuji zákaz otců u porodu, hřmí Leichtová. Jsi sobec, odsuzují herečku

Nerespektuji zákaz otců u porodu, hřmí Leichtová. Jsi sobec, odsuzují herečku

Budoucí dvojnásobná maminka Kristýna Leichtová (34) to nevydržela a drsně se pustila do nového zákazu, kdy nemohou být otcové přítomni u porodu z důvodu šíření koronaviru. Do tohoto ožehavého tématu se pustila s takovou vervou, že si možná ani neuvědomila, že ta slova od ní zní dost sobecky. Tedy alespoň podle lidí, kteří si její příspěvek přečetli.

Herečka Kristýna Leichtová není první, kdo už si takto na Instagramu pořádně postěžoval, že z toho příspěvku šly hromy a blesky. Její předchůdkyní je další budoucí maminka, zpěvačka Ivana Korolová.

Ta se div nevydala do ulic lynčovat představitele vlády, jak je to mohlo napadnout nepouštět otce k porodu, když je to matčino výsostné právo. Jenže brzy od jedné zdravotní sestry dostala pořádně ledovou sprchu.

Také čtěte
Vojtěch řekne, co čeká Česko dál. Vláda prodloužila mimořádná opatření až do dubna

Článek pokračuje

Jak se vám líbí článek?
1) Skvělé
0
2) Dobré
0
3) Průměr
0
4) nic moc
0
5) Katastrofa
0
Prohlédněte si komentáře (0)

Reagujte

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


Nezávislá zpravodajsko-publicistická platforma. Spuštěna byla dne 11. listopadu 2018 a sestává z několika hlavních rubrik: ppinfo, postřehy a dalších a má i své subdomény (tematické přílohy ppděti aj.). Obsah je po uplynutí určité doby automaticky mazán a nahrazován aktuálním. 

 

2020 © ppmagazín.com. Publikování obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno.

Design Pribil ProductionIČO: 06437176

Posunout nahoru