Nyní čtete
Nikdy si nehrál na spravedlivě rozhořčeného morálního arbitra. A to je ten problém…
 
 

Důvod, proč Karlu Gottovi mlátí o hlavu antichartu, nemá ve skutečnosti s nějakou antichartou vůbec nic společného. Konečně – podepsala ji většina tehdy činných umělců a řadě z nich se to překvapivě vůbec nevyčítá.

Pravý důvod je jinde: Gott, na rozdíl od „těch, kterým se nic nevyčítá“, nikdy neklesl k tomu, že by Čechy kritizoval, že by jimi opovrhoval a z obláčku své domnělé morální nadřazenosti odsuzoval jejich postoje nebo politická rozhodnutí.

Nikdy nepatřil k těm celebritím svatouškům, kteří by cítili potřebu, smáznout škraloupy z minulosti planým moralizováním v současnosti. Zkrátka, na rozdíl od řady jiných osobností si nikdy nehrál na žádného spravedlivě rozhořčeného morálního arbitra…

Jak se vám líbí článek?
1/Skvělé
6
2/Dobré
1
3/Průměr
0
4/Nic moc
0
5/Katastrofa
0
Prohlédněte si komentáře (0)

Reagujte

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


Nezávislá zpravodajsko-publicistická platforma. Spuštěna byla dne 11. listopadu 2018 a sestává z několika hlavních rubrik: ppinfo, postřehy a dalších a má i své subdomény (tematické přílohy ppděti aj.). Za týden měl web sto tisíc individuálních přístupů. Za měsíc čtvrt miliónu.

 

2019 © ppmagazín.com, Pribil Publishers. Publikování obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno. Design Pribil Publishers. IČO: 06437176

Posunout nahoru