Nora Fridrichová | KOLÁŽ: PressPort Magazín

Nora Fridrichová na talíři. Petr Holec se novinářce vysmál

Já se zamiloval do té její kamery, která běží nonstop, dodává komentátor

Sponzorováno
PODCASTY
Nemáte čas nebo náladu číst? Poslouchejte. Rubrika Podcasty PressPort Magazínu sestává zejména z diskuzních pořadů našich partnerů, spolupracovníků, ale i redaktorů.
Naše hodnocení článku
83

Babiš se bojí Pirátů. „Extrémní levičáci, propagují drogy, marketing se naučili od nás“ Tak zní první z aktuálních zpráv, kterou jako pravidelně komentuje Petr Holec.

„To poslední je určitě pravda,“ míní Holec ohledně marketingu. „Já se jich bojím taky, jenom se podívám na fotku k článku, tak pro jistotu koukám současně na hodinky a peněženku, jestli je pořád mám, protože kluci rádi loupí. Oni neuznávají soukromý majetek. Transparentnost – všechno bude všech, všichni uvidíme všechno. Co se týká drog, až se dostanou do vlády a ten s těmi dredy bude premiér, tak já myslím, že se nám všem ta tráva hodí, jelikož to přežijeme jenom s džointem v puse. Možná bych pro tento účel zlegalizoval i extázi. Mne by zajímalo, čím Čechy tak oslovili, čím je okouzlili. Opravdu bych si s chutí přečetl nějakou studii na toto téma.“

Klaus má nové slovo – kovidismus. Farmaceutický průmysl se raduje z epidemie, řekl

„Já myslím, že by už měl vyjít nějaký Klausův slovník jeho slov, novotvarů. Kovidismus je paráda. On má samozřejmě v ledasčem pravdu: To, že média selhala během celého covidu, je jasné. Včera jsem poslouchal rozhovor na ČRo, byla tam i Nora Fridrichová. A víte, co ona řekla? Já myslel že mám něco s ušima: ‚U nás bylo bizarní, že se se koronaviru vyjadřovali politici – třeba premiér nebo ministr zdravotnictví – místo, aby se vyjadřovali odborníci.‘ Ale přece politici za to nesou zodpovědnost. To není prvoligová, to je extraligová novinářka. Já se zamiloval do té její kamery, která běží nonstop,“ podotýká Petr Holec.

Profesor Jirák: Křik kolem Rady ČT? Umělá kampaň. Prospěje jen vedení ČT

„Já bych tento rozhovor ve veřejném zájmu rozvěsil všude po billboardech a opakoval bych ho v Českém rozhlasu a v České televizi nonstop. Protože tento člověk z Karlovy univerzity – profesor, autorita, expert, jak se dneska říká, tak to popsal naprosto přesně – to, co se děje kolem Česko televize. Že ti, kdo dnes zkouší ovlivňovat politicky Českou televizi, jsou všichni ti senátoři, kteří říkají, že se tam děje něco nelegálního a kteří by nejraději změnili složení Rady ČT. A spousta médií to přebírá úplně opačně, než to je. Je to bizarní, že takovýto rozhovor musí dnes vyjít na Parlamentních listech,“ zdůrazňuje Petr Holec.

PODPOŘTE
PressPort Magazín
DĚKUJEME
Nora Fridrichová na talíři. Petr Holec se novinářce vysmál
Hodnocení čtenářů5 Hlasů
98
83
Naše hodnocení
Diskusní pořady

Základní informace

PressPort Magazín (na doméně ppmagazin.com) je nezávislá celostátní publicistická platforma s orientací na tradiční hodnoty, která ctí svobodu slova a zakládá si na slušnosti, konstruktivní debatě a přitažlivé vizuální formě. Spuštěna byla dne 11. listopadu 2018 a všechny práce byly vykonávány bez nároku na honorář. PressPort Magazín si od té doby vybudoval slušnou pozici, kdy naše články přebírají i mainstreamoová tuzemská média. Z pohledu mediálního trhu jde o hotový produkt.