Nyní čtete
Novotný dělá jenom showbyznys. A my užitečné idioty, říká Ondřej Hejma
 
 

Novotný dělá jenom showbyznys. A my užitečné idioty, říká Ondřej Hejma

  • Pořad Podtrženo, sečteno shrnuje ty nejdůležitější aktuality.

Jak reagují významné osobnosti Česka na aktuální události posledních dní? Horké novinky, štiplavé glosy, zajímaví hosté. To je pořad Podtrženo, sečteno, který shrnuje ty nejdůležitější aktuality. Hostem tohoto dílu byl Ondřej Hejma.

Starostovi Řeporyjí se podařilo vytočit Moskvu

„Každopádně se nám tady rozmáhá takový nešvar. Přemnožili se hraboši, úředníci v Bruselu a teď ještě protekční spratkové. Děláme užitečné idioty.“ – konstatuje Ondřej Hejma.

„Za současného vedení státního zastupitelství dochází k manipulacím s trestím řízením. Případy jsou křiklavé.“ – říká exposlanec ČSSD a advokát Zdeněk Koudelka.

„Státní zastupitelství je téma veliké, evidentně temné. Probíhá tam nějaký boj. Bradáčová, Zeman, Čapí hnízdo. Do toho nevidíme. Zaujalo mne v tomto rozhovoru i téma České televize. Zaujala mne myšlenka udělat místo jednoho Moravce v neděli pět regionálních Moravců. Že by byl ostravský Moravec, plzeňský Moravec, brněnský Moravec. To bylo vážně? Česká televize je televize režimní. A pokud se nezmění režim, nezmění se ani Česká televize.“ – dodává Ondřej Hejma.

Bradáčová předala nejvyššímu žalobci vyjádření ke kauze Čapí hnízdo. Co v něm je, neuvedla

Také čtěte

„To je překvapení, co… To je přesně, jak říkám – to je jedno velké tajemství. To je černá magie. Ale co je zajímavé na této zprávě je, že to neví ani Deník N. Nevím, co to znamená. Bojím se nejhoršího.“ – uvádí Ondřej Hejma.

Další komentáře aktuálních dní naleznete v celém díle pořadu naší partnerské televize XTV Podtrženo, sečteno!

Jak se vám líbí článek?
1/Skvělé
0
2/Dobré
1
3/Průměr
0
4/Nic moc
0
5/Katastrofa
0
Prohlédněte si komentáře (0)

Reagujte

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


Nezávislá zpravodajsko-publicistická platforma. Spuštěna byla dne 11. listopadu 2018 a sestává z několika hlavních rubrik: ppinfo, postřehy a dalších a má i své subdomény (tematické přílohy ppděti aj.). Za týden měl web sto tisíc individuálních přístupů. Za měsíc čtvrt miliónu.

 

2019 © ppmagazín.com, Pribil Publishers. Publikování obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno. Design Pribil Publishers. IČO: 06437176

Posunout nahoru