Roman Šmucler | FOTO: zdravotnictvi.cz (úprava PressPort Magazín)

O koronaviru a zdravotnictví s Romanem Šmuclerem

Tabulkové platy nivelizují platy zdravotnického personálu, ale dochází dokonce k lepšímu ohodnocení horších doktorů a naopak

Zdravotnictví
Rubrika Zdravotnictví PressPort Magazínu se zabývá jak systémovými změnami, tak ryze zdravotnickými tématy.

Prezident České stomatologické komory Roman Šmucler je v poslední době hodně vidět v souvislosti s kritikou koronavirových opatření.

Jsou tato opatření skutečně přehnaná? A měla by být i nadále pod taktovkou státu? Jak taková opatření vlády poznamenají osobní svobodu a zodpovědnost jednotlivců?

Kromě odpovědí na (nejen) tyto otázky se v rozhovoru též dozvíte o (dalších) problémech socialistického zdravotnictví; nejenže tabulkové platy nivelizují platy personálu, ale dochází dokonce k lepšímu ohodnocení horších doktorů.

vaší podpory si vážíme
Zde můžete podpořit
PressPort Magazín
DĚKUJEME
O koronaviru a zdravotnictví s Romanem Šmuclerem
Hodnocení čtenářů2 Hlasy
90
90
Naše hodnocení
Publicista

Základní informace

PressPort Magazín (na doméně ppmagazin.com) je nezávislá celostátní publicistická platforma s orientací na tradiční hodnoty, která ctí svobodu slova a zakládá si na slušnosti, konstruktivní debatě a přitažlivé vizuální formě. Spuštěna byla dne 11. listopadu 2018 a všechny práce byly vykonávány bez nároku na honorář. PressPort Magazín si od té doby vybudoval slušnou pozici, kdy naše články přebírají i mainstreamoová tuzemská média. Z pohledu mediálního trhu jde o hotový produkt.