SPECIÁL COVID-19: Aktualizované statistiky z domova i ze světa →
ILUSTRAČNÍ FOTO: archiv ppmagazínu.com

O svobodě slova s Danem Vávrou

Aktualizace:
Hodnocení čtenářů0 Hlasování
0
80
Naše hodnocení

Po dohodě s tvůrci pořadu, lékařkou Terezou Urzovou a Urzou, začíná PressPort Magazín publikovat debaty z takřečeného Studia Svobodného přístavu, které vzbuzují různorodé reakce, ale každopádně jsou vždy podnětné, ať již s argumenty souhlasíte, či nikoli.

Dnešní téma zní: O svobodě slova.

Známý český herní vývojář Daniel Vávra před časem natočil video o svobodě slova; kritizoval v něm cenzuru probíhající na sociálních sítích.

Autoři téma uvádějí slovy: Známý český herní vývojář Daniel Vávra před časem natočil video o svobodě slova; kritizoval v něm cenzuru probíhající na sociálních sítích. Protože jsem na jeho vystoupení zareagoval v Kanálu Svobodného přístavu, dohodli jsme si debatu, kde téma probereme osobně; a toto je její záznam. Budeme rádi, když do komentářů napíšete své názory a postřehy. Mělo by právo na svobodné podnikání Facebooku a dalších firem ustoupit tomu, aby lidé mohli prezentovat své názory a nebýt za ně ostrakizováni? Mimo jiné se též dozvíte, proč se Dan už nenazývá libertariánem, ačkoliv tomu tak kdysi bylo.

Martin Urza, používá pouze jméno Urza (www.urza.cz) – autor knihy Anarchokapitalismus; tvůrce Svobodného přístavu; spoluzakladatel a hlava Institutu Ludwiga von Misese; člen předsednictva Svobody učení. Vystudoval informatiku na Matematicko-fyzikální fakultě Univerzity Karlovy v Praze, kde se zabýval také matematikou, ekonomií a pedagogikou.

Tereza Urzová – tvůrce Svobodného přístavu; hlava Institutu Ludwiga von Misese; vydavatelka knihy Anarchokapitalismus; členka Students for Liberty. Lékařka; vystudovala 2. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze.

O svobodě slova s Danem Vávrou
Hodnocení čtenářů0 Hlasování
0
80
Naše hodnocení

O nás

PressPort Magazín (ppmagazín.com; pressportmagazín.cz) je nezávislá zpravodajsko-publicistická platforma. Spuštěna byla dne 11. listopadu 2018. Vydává Pribil Production.

Další příspěvky
Nechtěl bych být v kůži svého klienta