Od polyamorie k psychické bolesti

Podcast, který má úspěch

KOLÁŽ: PressPort magazín

Studenti ZČU si nás se Zrzkou pozvali na svůj Filozofický kruh.

Podcasty
Nemáte čas anebo náladu číst? Poslouchejte. Rubrika Podcasty PressPort Magazínu sestává zejména z diskuzních pořadů našich partnerů, spolupracovníků, ale i redaktorů.

Dělá mi velkou radost, že tenhle náš podcast – který začal jako takové povídání pro zábavu bez dalších ambicí – získává více a více posluchačů v online i offline světě.

Původním tématem besedy měla být žárlivost (které jsme se okrajově také dotkli).

Vlastně jsme se ale na přání obecenstva dostali k mnohem třaskavějším tématům – třeba polyamorii nebo k tomu, zda si psychickou bolest působíme jen my sami.

Jinak díky! Kanál Zrzka a Matfyzák má první tisícovku odběratelů; a já z toho mám vážně radost.

Poznávání sebe sama – a Zrzky – je můj největší celoživotní koníček; a doopravdy mě těší, když vidím, že něco z toho, k čemu docházíme, pomáhá i dalším lidem.

Můžete se těšit na další díly i živá vystoupení; baví mě řešit s lidmi nejrůznější zajímavá témata. A líbí se mi sledovat, jak tenhle náš spontánní nápad roste

vaší podpory si vážíme
Zde můžete podpořit
PressPort Magazín
DĚKUJEME
Od polyamorie k psychické bolesti
Hodnocení čtenářů0 Hlasů
0
0
Publicista

Základní informace

PressPort Magazín (na doméně ppmagazin.com) je nezávislá celostátní publicistická platforma s orientací na tradiční hodnoty, která ctí svobodu slova a zakládá si na slušnosti, konstruktivní debatě a přitažlivé vizuální formě. Spuštěna byla dne 11. listopadu 2018 a všechny práce byly vykonávány bez nároku na honorář. PressPort Magazín si od té doby vybudoval slušnou pozici, kdy naše články přebírají i mainstreamoová tuzemská média. Z pohledu mediálního trhu jde o hotový produkt.