Oko na punčoše

Xaver a Petr Holec o podcastu političky Markéty Adamové Pekarové

ILUSTRACE: PressPort magazín
Podcasty
Nemáte čas anebo náladu číst? Poslouchejte. Rubrika Podcasty PressPort Magazínu sestává zejména z diskuzních pořadů našich partnerů, spolupracovníků, ale i redaktorů.

Zpráva hodná komentáře: „Udělám vše pro to, aby se prezidentem nestal Babiš! Němcová vypustila hrozbu. Na akci Pekarové“.

„Já mám kacířskou teorii – že si to zaplatil Babiš. Protože tahle paní, hloupá – buďme féroví, vyvážení –, ta když vypustí hrozbu, tak všichni rozumní lidé musí udělat opak,“ komentuje v XTV zprávu Petr Holec.

„Takže já bych za tím hledal Babiše. Jako za vším,“ opakuje komentátor.

„Myslím, že to napsal Marek Prchal – ten podcast, v němž paní Němcová účinkuje. Jak to říkal doktor Štrosmajer, kdyby blbost nadnášela, tak paní Němcová…“

vaší podpory si vážíme
Zde můžete podpořit
PressPort Magazín
DĚKUJEME
Oko na punčoše
Hodnocení čtenářů0 Hlasů
0
0
Redakce

Základní informace

PressPort Magazín (na doméně ppmagazin.com) je nezávislá celostátní publicistická platforma s orientací na tradiční hodnoty, která ctí svobodu slova a zakládá si na slušnosti, konstruktivní debatě a přitažlivé vizuální formě. Spuštěna byla dne 11. listopadu 2018 a všechny práce byly vykonávány bez nároku na honorář. PressPort Magazín si od té doby vybudoval slušnou pozici, kdy naše články přebírají i mainstreamoová tuzemská média. Z pohledu mediálního trhu jde o hotový produkt.