Oko na punčoše

Xaver a Petr Holec o podcastu političky Markéty Adamové Pekarové.

ILUSTRACE: PPM

Zpráva hodná komentáře pro komentátora Petra Holce.

Podcasty
Nemáte čas anebo náladu číst? Poslouchejte. Rubrika Podcasty sestává zejména z diskuzních pořadů našich partnerů a spolupracovníků.

A jak zní? Udělám vše pro to, aby se prezidentem nestal Babiš! Němcová vypustila hrozbu. Na akci Pekarové.

„Já mám kacířskou teorii – že si to zaplatil Babiš. Protože tahle paní, hloupá – buďme féroví, vyvážení –, ta když vypustí hrozbu, tak všichni rozumní lidé musí udělat opak,“ komentuje v XTV zprávu Petr Holec. „Takže já bych za tím hledal Babiše. Jako za vším,“ opakuje komentátor. „Myslím, že to napsal Marek Prchal (Babišův mediální guru, pozn. red.) – ten podcast, v němž paní Němcová u paní Pekarové účinkuje.“ A po krátké odmlce Holec podotýká: „Jak to říkal doktor Štrosmajer, kdyby blbost nadnášela, tak paní Němcová…“

vaší podpory si vážíme
Zde můžete podpořit
PPMagazín
DĚKUJEME
Oko na punčoše
Hodnocení čtenářů0 Hlasů
0
0
Redakce

Základní informace

PressPort Magazín (na doméně ppmagazin.com) je nezávislá celostátní publicistická platforma s orientací na tradiční hodnoty, která ctí svobodu slova a zakládá si na slušnosti, konstruktivní debatě a přitažlivé vizuální formě. Spuštěna byla dne 11. listopadu 2018 a všechny práce byly vykonávány bez nároku na honorář. PressPort Magazín si od té doby vybudoval slušnou pozici, kdy naše články přebírají i mainstreamoová tuzemská média. Z pohledu mediálního trhu jde o hotový produkt.