Petr Holec: Babiš je zpátky

Pravidelný středeční večer komentátora Petra Holce nyní i na PresssPort Magazínu. Předchozí díly nearchivujeme, ale v případě zájmu je najdete zde.

Petr Holec traumatizuje média od roku 1993. Pracoval v ČTK, Reflexu a týdeníku Euro, psal pro měsíčníky Koktejl, Esquire, Xantypa a Playboy. Vydal knihy Hostina sviní, Best(ie) of Česko a Můj život v sametu anebo Zrada přichází z Kremlu. Nikdy nestihl získat cenu Křepelka pro mladé novináře. Místo toho ho za dobrou práci ocenilo OSN, což považuje za nedorozumění, protože tuhle instituci několikrát odměnil méně laskavým humorem. Vychutnejte si jeho štiplavé glosy.

vaší podpory si vážíme
Zde můžete podpořit
PressPort Magazín
DĚKUJEME
Petr Holec: Babiš je zpátky
Hodnocení čtenářů11 Hlasů
83
83
Ukázat komentáře (0)

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Základní informace

PressPort Magazín (na doméně ppmagazin.com) je nezávislá celostátní publicistická platforma s orientací na tradiční hodnoty, která ctí svobodu slova a zakládá si na slušnosti, konstruktivní debatě a přitažlivé vizuální formě. Spuštěna byla dne 11. listopadu 2018 a všechny práce byly vykonávány bez nároku na honorář. PressPort Magazín si od té doby vybudoval slušnou pozici, kdy naše články přebírají i mainstreamoová tuzemská média. Z pohledu mediálního trhu jde o hotový produkt.