Nyní čtete
Pirát Michálek je děsivý. Ten by vás zavřel i bez trestního stíhání, říká komentátor Petr Holec
 
 

Pirát Michálek je děsivý. Ten by vás zavřel i bez trestního stíhání, říká komentátor Petr Holec

  • Podle komentátora Petra Holce nepřišla opozice s jediným jiným tématem nežli je Čapí hnízdo, kterým by mohla porazit Andreje Babiše. Pirát Jakub Michálek je jeho očima prototypem komunisty 50. let.

Jak reagují významné osobnosti Česka na aktuální události posledních dní? Horké novinky, štiplavé glosy, zajímaví hosté. To je pořad Podtrženo, sečteno, který shrnuje ty nejdůležitější aktuality. Hostem tohoto dílu byl komentátor Petr Holec.

„Já když vidím Pavla Fischera, já se tohohle pána bojím. On má v očích tolik dobra, že je tam zlo. Pavel Fisher vidí všude Rusy a Čínu a jejich štěnice. Tohle když se vám přihodí, to je neštěstí. Tak je konec. Pirát Michálek, ten by vás zase zavřel bez soudu i trestního stíhání. Ten je děsivý. Prototyp komunisty z 50. let,“ konstatuje Petr Holec.

Další komentáře aktuálních dní naleznete v celém díle pořadu Podtrženo, sečteno!

Jak se vám líbí článek?
1/Skvělé
1
2/Dobré
0
3/Průměr
0
4/Nic moc
0
5/Katastrofa
0
Prohlédněte si komentáře (0)

Reagujte

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


Nezávislá zpravodajsko-publicistická platforma. Spuštěna byla dne 11. listopadu 2018 a sestává z několika hlavních rubrik: ppinfo, postřehy a dalších a má i své subdomény (tematické přílohy ppděti aj.). Za týden měl web sto tisíc individuálních přístupů. Za měsíc čtvrt miliónu.

 

2019 © ppmagazín.com, Pribil Publishers. Publikování obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno. Design Pribil Publishers. IČO: 06437176

Posunout nahoru